Widok

skrodzono rower!!!:(

Skradziono rower!!!!
Jesli ktos by widział, słyszał prosze o kontakt

Rower wygląda jak na zdjęciach (jedyna róznica to nowy czarny mostek)

http://free.of.pl/n/najtbiker/slav_bike/rower.jpg
http://free.of.pl/n/najtbiker/slav_bike/rower_2.jpg
http://free.of.pl/n/najtbiker/s_g_rower.html

slavek DWR

gg: 921495
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze powiedziane :-))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szkoda :(

a w czoraj w polskim radiu 3 jeden ze znanych prezenterów podczas jakiejś tam dyzkusji, odnośnie karania za różne przestępstwa, zapytał retorycznie dlaczego takiego złodzieja np. rowerów skazuje się na 1,5 roku więzienia... skoro zakłady penitencjarne są przeludnione.. przecież tylko rower ukradł. Tego redaktora należało by w dupe kopnąć, je***y ignorant! Kolejny burak marginalizuje i tak zepchnięte na bok przez policję kradzieże rowerów. Wszyscy z nas doskonale wiedzą że rower bikera nie równy rowerowi zwykłego obywatela. Wielka to tragedia taka strata, tymbardziek jak ktoś sam sobie od dłuższego czasu składa i ulepsza pojazd...

Dożywocie i kara smierci.

ps. zapytam jeszcze tylko jak to sie stało?

i kurde ludzie pilnujcie maszyn, my tu pomstować sobie możemy do usranego końca świata i nic to nie zmieni :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry