czy wiadomo jakie sklepy powstana ?
uposledzonym januszkom niskich lotow komentarzy dziekuje
74
~76
212.113.5.*
(7 lat temu) 3 lipca 2018 o 08:37
Syzyf też zapierdzielał non stop... i jakoś tego nie doceniam.
Ale co do tego sklepu przy rondzie - może nie ma dużo towaru... ale jak czegoś zabrakło w dzień świąteczny, to zawsze akurat mieli to na stanie! No i pączki te trójkątne mają super!
gratulacje 10 lat bez wody i tabletek nie bylo czym popijac odwal sie kolego od tego sklepu pal opla i do biedry mielone jest w promocyjnej cenie 3 za 2
ja tu mieszkam 10 lat, takze zanim większośc panisk sie wprowadziła. I puste opakowania często leżą, albo 1-2 sztuki, jakby ludzie przed tornadem wszystko kupili.
Ja raz tam kupiłam chleb kiedy się sprowadziłam. Nie dość że spalony to wydawał się być stary, więcej tam nie wróciłam i teraz kupuje w sklepie ABC przy rondzie