Widok

słabo

Niestety to moja pierwsza i ostatnia wizyta.
1. kawałki chleba pizzowego podane na początku były twarde i nie nadawały się do wymoczenia w oliwie i balsamico a takie było założenie, polecam wprowadzić świeżą ciabatte !
2. carpaccio to jakieś nieporozumienia, dziwie się, że w knajpie nazwanej włoską kuchnia nie wstydzą się podać czegoś takiego i nazwać to carpaccio
3. makaron agio e olio kolejna porażka, kompletnie bez smaku, czosnek nie podpieczony, bez aromatu, danie wcale nie ostre, kolejny wstyd jak na włoską knajpe
4. tiramisu - radzę iść na jakoś a nie na ilość, wielka porcja a smak raczej przeciętny

Bruschetta była znośna , pana cota bardzo dobra, pizzy nie jadłam a to chyba ich mocna strona, więc może powinni się przerobić na zwykłą pizzerię zwłaszcza, że wygląd toalety nie wiele ma wspólnego z restauracją.
(...)

wypowiedź zmoderowana ( 2011-11-08 15:24:58)

Moja ocena
obsługa: 4
 
menu: 4
 
jakość potraw: 2
 
klimat i wystrój: 3
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 3
 
3.5

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widze ze pojecie o wloskiej kuchni ma Pan male,jak pizzowe ciasto sie moczy w oliwie...hmmmczosnek podpieczony...???? nawet w polskiej kuchn staj sie gorzki!!!!Do lokali chodzimy aby zjesc czy ogladac kible.Wiele zeczy mozna zniesc ale nie zlosliwosc i brak informacji.Pzdr staly gosc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry