Widok

slimcea - proszę o opinie.

Zastanawiam się nad zakupem tabletek Slimcea, jedne opakowanie. Producent zaleca pełną kurację 3 miesięczna dla uzyskania pełnych efektów. Jednak mi zależy aby zrzucić tylko 4kg dlatego nie wiem czy brać jedno opakowanie czy pełna kuracje (tutaj się opłaca bo płaci się tylko za dwie sztuki a otrzymuje trzy). proszę o opinie osób które brały takie tabletki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja bym kupiła 3 bo faja promocja, skąd wiesz może za kilka miesięcy będzie potrzebowała znowu zrzucić 4kg? A jak nie to zawsze możesz podarować jakieś koleżance która może tez będzie potrzebowała zrzucić kilka kilogramów. W każdym razie potwierdzam działanie tego suplementu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
a gdzie taka promocja?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
taka promocja jest w sklepie piekna24.pl. Kupiłam a przesyłkę otrzymałam na drugi dzień. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy można przerwać kurację w trakcie w razie osiągnięcia już efektów jakie sobie zaplanowałam ? Nie wiedziałam że te tabletki aż tak szybko mi pomogą schudnąć a już mi wystarczy. proszę o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak można ale pamiętaj o zachowaniu zdrowych nawyków żywieniowych żeby utrzymać wagę
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ludzie nie dajcie sie nabijac w butelke. wszystkie tab to dno. tylko zdorwe jedzenie pomoze i troche sportu regularnego.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2
tak, ale czasem to za mało i warto wesprzeć się suplementacją która jak każdy mądry wie są uzupełnieniem, i te dobre sprawdzone dobrze działają, wiem bo sama stosuje slimcea
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
trzeba być idiotą myśląc że same zażywanie tabletek zrobi z nas laske z okładki gazet. do tego trzeba dołączać ruch i dietę aby coś takiego osiągnąć. Jako uzupełnieni pewnie, że można brać slimcea, która cały proces na pewno przyśpieszy oraz wspomoże
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
niektóre tak myślą i są zawiedzione ponieważ nic nie zmieniają w swojej diecie. a to klucz do sukcesu. slimcea na tak ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na opakowaniu jest napisane, wyprodukowano w UE dla ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Ci zakup tych tabletek, naprawdę wiele osób je sprawdziło, a negetywne opinie pisze tylko ich konkurencja ( która z resztą nie działa). Jestem bardzo zadowolona że się na nie zdecydowałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Polecam Ci zakupienie slimcea, działa ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Jestem bardzo zadowolona z tych tabletek slimcea, dzięki nim wróciłam do swojej wagi sprzed ciąży :) czyli udało mi się schudnąc 7 kilo a po 2 miesiącach odstawiłam bo nie chciałam już więcej gubuić. Zostało mi jeszcze na wszelki wypadek jedno opakowanie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawda u mnie było tak samo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie lepiej zamiast magicznych pigulek szczescia wydac ta kase na dietetyka? Przypisze ci odpowiednia diete, tylko tak mozna trwale zrzucic kilogramy. Nie da sie zrec schaboszczakow z ziemniakami, siedziec przez tv i chudnac dzieki pigulkom
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
kto Ci tak powiedział? przecież każdy pisze że slimcea to suplement odchudzania, do którego musisz mieć diete i ćwiczyć, a ona poprawi Twoje osiągi!
Naucz się czytać z zrozumieniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
żadne tabletki same z siebie nie zrzucą za nas kilogramów. Potrzebna jest wytrwałość, systematyczność, dieta, regularne ćwiczenia. Zbilansowana dieta to podstawa. Do tego jeszcze ruch - basen, fitness, bieganie, siłownia, albo coś innego, co pomoże naszym mięśniom się rozwijać i tym samym spalać tłuszcz. Poza tym oczywiście możemy wspomagać się suplementami diety. warto także pamiętać, ze przy takim odchudzaniu nasza skóra również potrzebuje odpowiedniej i szczególnej pielęgnacji. Ja polecam ze swojej strony http://www.i-apteka.pl/product-pol-41052-SOL-KOSMETYCZNA-KINGA-250g-x-4-woreczki.html . Fajnie działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy to można kupić w aptece?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja osobiście kupowałam te tabletki na piekna24.pl ale widziałam że na allegro też są dostępne. Jeżeli je kupisz to pamiętaj o diecie i ćwiczeniach. Mi dzięki temu udało się zgubić 10 kilogramów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wyobrażałam sobie zawsze że sama dieta da mi dobry efekt. Nie szło jednak. Zaryzykowałam i zamówiłam Slimcea. W diecie NIC nie zmieniałam. Slimcea zrobiła swoje i zaczęłam dopiero chudnąć. Teraz jestem lżejsza o 13kg. Tak, slimcea działa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie tyle slimcea co twoja dieta. Po prostu trafiłaś na ściankę, czyli moment że przez jakiś czas się nie chudnie. Jak się przestrzega zasad zdrowego odchudzania to suplementy niepotrzebne http://odchudzamy.net.pl/podstawowe-zasady-diety-odchudzajacej/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli chodzi o mnie to nie wierze w te wszystkie cudowne tabletki na odchudzanie.Jestem zdania,ze najskuteczniejsze są naturalne sposby. Czyli
dieta
ćwiczenia

To czym warto jest się wspomóc jest błonnik. Moja trenerka doradziła mi błonnik Fibra Vitale. Naturalny środek, troche kosztuje ale dostajecie duża pakę, która wystarcza na naprawdę długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie kochane,
zamówiłam właśnie slimcea. wiem że się obudziłam późno. Na szczęście chciałabym schudnąć gdzieś 5 kg tylko. Mało a może dużo. Jakieś dodatkowe rady ? slimcea sama da radę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na pewno Ci nie zaszkodzi Jednak z mojego porównania lepszy jest błonnik fibra vitale ( o którym wspomina tutaj koleżanka powyżej). W porównaniu do tego slimcei daje lepsze efekty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

c*otka mi mówiła o tabletkach slimcea ale nie wierzyłam ze schudła, a jaki jest efekt tego ?
że teraz ona jest chuda a ja zamówiłam aby rozpocząc swoją kuracje. Nie raz warto uwieżyć że prosty suplement diety jest w stanie pomóc nam w odchudzaniu. Jak przejdę kurację ze slimcea dam znać czy na mnie również tak dobrze zadziałało. Poprzeczka wysoko ponieważ ciocia schudła aż 14kg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nigdy w życiu nie brałam tabletek, bo nie wierzę w ich cudowne działanie. Stosuje zdrową dietę i to wystarcza. A dodatkowo piję tylko zioła FibraVitale, aby uregulować pracę jelit. Bardzo mi pomogły gdy miałam zaparcia. Są przede wszystkim naturalne, więc nie martwię o skład a w tabletkach nigdy nie wiadomo co jeszcze jest
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam to samo zdanie, tabletki dla mnie to już ostateczność, ale w zupełnie innych dolegliwościach. A te zioła to FibraVitale to jaki mają skład? Pierwszy raz o nich słyszę a jak pytałam panią w zielarskim to nie słyszała o nich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, też miałam spory problem z nadwagą... W sumie to próbowałam już wszystkiego, sporty, diety, zioła, suplementy i tak naprawdę mało co to dało. Kiedy już się pogodziłam, że nic z tym już nie zrobię to koleżanka poleciła mi Biphasic Slim. Zmniejsza uczucie głodu, przyspiesza metabolizm dając jednocześnie duży zastrzyk energii. Trochę obawiałam się tego wszystkiego ale zamówiłam przez internet od Dominiki (tel.732 845 431), która wszystko mi powiedziała co i jak. No i efekt jest teraz taki, że po zbędnych 13 kilogramach nie ma śladu. Szczerze polecam i powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myśle, że naprawdę nie ma co sobie zawracać głowy suplementami diety, większość z nich nawet nie ma prawa zadziałać. To same cukry i wypełniacze.
Z czystym sumieniem mogę polecić Anitę kom. 792 076 886, u niej znajdziesz to czego szukasz. Z mojej strony mogę polecić Adipex Long. Dla mnie okazały się najskuteczniejszym rozwiązaniem. Tłumi odczucie głodu a jednocześnie podkręca metabolizm. Waga bardzo szybko i ładnie spada. Efekty widać już po pierwszym tygodniu. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja przy stosowaniu slimcea jak schudłam ponad 10kg bałam się że waga wróci po odstawieniu. Nic takiego nie miało miejsca. Po prostu nie wracajcie do starych nawyków żywieniowych i nie będzie problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też tak uważam. Stosuje Slimcea. jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja byłam bardzo zadowolona. Stosowałam jakiś rok temu. Chyba właśnie wrócę do kuracji bo przez ten rok słabo się trzymałam diety, a wiem że z slimcea można dużo schudnąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak chcecie schudnąć jeszcze tego lata polecam Wam tabletki slimcea. Sama schudłam 12kg i tego lata wyjdę na plaże bez wstydu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

doszło ejszcze 2 kg mniej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Slimcea są świetne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobra promocja teraz to spróbuje slimcea
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja stosuje Slimcea już drugi raz i efekty są bardzo dobre.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zaczynam właśnie kurację. Widzę, że produkt dalej na rynku i dalej skuteczny ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zaczynam - dzień pierwszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak wyniki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
https://pantabletka.pl/na-odchudzanie-co-dziala-opinia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

Rozwod dobry adwokat (398 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...

do góry