Widok

ślub USC Gdynia: ile miejsca, jak to wygląda?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich,

3 tygodnie temu zarezerwowałam termin ślubu na wrzesień, dzisiaj robię listę gości i olśnienie! nie wiem zupełnie jak to wygląda w dzień ślubu :( nawet nie wpadłam na to by zapytać o cokolwiek, a pani w urzędzie powiedziała tylko że mamy być 10 min przed z dowodami

ile gości zmieści się w sali USC w Gdyni? czy szampan powinien być tam czy dopiero w miejscu obiadu weselnego? (na ślubie będzie jakieś 60 os, ale nie wszyscy potem idą na obiad weselny). jeśli tam, to czy oni mają tyle kieliszków?

o czym jeszcze zapomniałam? Młode Mężatki, które brały tam ślub pomóżcie :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc, mialam slub w 2012 roku w USC w Gdyni. Szczerze mowiac, gdynski urzad prezentuje sie calkiem niezle, wystroj, kwiaty, obrazy, meble, lampy,itp. tworza ladna calosc. Ja mialam ok 40 osob,wszyscy sie pomiescili. Po uroczystosci w glownej sali slubow przeszlismy do sali bankietowej,tam byl szampan (dodatkowa oplata).Wszystko sprawnie zorganizowane.Namiary na pana od "szampana" dostalismy od pani w biurze. W urzedzie z szatni przechodzi sie do "poczekalni", ladna sala,gdzie mozna poczekać na swoja kolej (w sezonie jest duzo slubow) ;-) Zatem polecam i pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bylam rok temu w charakterze goscia. Potwierdzam opinie Miki, ze wystroj rzeczywiscie calkiem przyjemny. Slub na ktorym bylam, byl raczej maly. Gosci ok. 25 osob. Atmosfera przyjazna :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję za odpowiedź :) skoro 40 zmieściło się bez problemu, to mam nadzieję, że moje 60 też da radę :D myślałam o Gdańsku, ale mój się uparł, że obiad chce w Gdyni i nie chce wozić gości więc się zgodziłam.

faktycznie dostałam jakieś karteczki ale myślałam, że to ulotki ;) muszę tam zadzwonić żeby dowiedzieć się jaka jest cena tego szampana.

teraz dopiero do mnie dochodzi ile to szczegółów trzeba dograć :(

jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam serdecznie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też dopiero wpadłam na to, że sala bankietowa, o której mówiła pani urzędniczka, znajduje się w USC w Gdyni i nie jest zwykłą reklamówką ;)

my zapraszamy około 80 osób, mam nadzieję, że też się wszyscy jakoś pomieszczą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja dzwoniłam 3 dni temu do urzędu i przemiła Pani powiedziała, że bez problemy powinno tyle wejść a jak nie to otworzą drzwi i zrobi się więcej miejsca. Nie wiem czy chodzi o te drzwi do "poczekalni" chociaż mam nadzieję, że nie ;) w każdym razie kazała się nie martwic. Ja mam nadzieję, że jednak nie przyjdzie do mnie więcej niż 60 osób.

teraz muszę pomyśleć co z szampanem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Laski, a jak jest z muzyką? Jest tam ktoś czy też z tych ulotek trzeba dzwonić? Ja też na wrzesień i też nie zapytałam ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Pod adresem: http://www.blog.maziarz.pl/4074/fotografie-slubne-gdynia-ania-tomek-slub-usc-gdynia-wesele-hotel-nadmorski/ można zobaczyć jak to wygląda na zdjęciach.

image

image

Pozdrawiam :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u nas pomieściło się ok.80 osób i kieliszków wystarczyło ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tego szampana to zamawia się pod numerem tej sali bankietowej tak? jaki jest koszt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak,dzwonisz pod podany numer i podajesz ilosc osob, ktora bedzie.Podajesz tez,ile ma byc tradycyjnego szampana,ile bezalkoholowego (osoby prowadzace samochod,dzieci,itp.) ;-). My dwa lata temu placilismy chyba 75 zl za butelke (na ok.10 osob).Nas calosc wyszla ok 300-350 zl. Powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
super, bardzo dziękuję za odpowiedź :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijam temat, jeśli slub ma być w czerwcu to kiedy najszybciej moge termin zarezerwowac?

troche mnie to zniecheca, ze przyjedziemy i beda inne pary w poczekalni? tak jakos.. dziwnie :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
My mieliśmy tam ślub teraz w czerwcu :) Babka mówiła, że termin można rezerwować na pół roku przed planowaną uroczystością.

Faktycznie, tam jest trochę jak w fabryce - produkuje się małżeństwa ;) Jak przyjechaliśmy, to nawet spokojnie nie mogliśmy wejść, bo poprzednia para robiła sobie zdjęcia przed wejściem. Problem rozwiązałoby osobne wejście i osobne wyjście. Jak weszliśmy, chwilę tylko czekaliśmy na wejście do poczekalni, a później jakieś 10 minut na wejście do właściwej sali. Kolejne 10 minut i po ślubie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ktoś orientuje się jak wyglądają opcja jak najszybszego ślubu? słyszałam że terminy około 3 miesięczne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to chyba zależy od daty i dnia tygodnia. My nie mieliśmy problemu, ale rezerwowaliśmy prawie 6 miesięcy wcześniej.

Jedyne co mi się w nie podobało w USC to brak bezpośredniego przejścia pomiędzy salą gdzie jest uroczystość a tą, gdzie się składa życzenia. Głupio się czułam kiedy musiałam przechodzić obok innej pary czekającej na swoją kolej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie z kolei niebyło szampana i nawet nieproponowano, a bralam ślub 2, 5r temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy śluby są tylko w sobotę czy wiecie moze czy takze w inne dni (pon-pt)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry