Widok

ślub w kościele św. Franciszka z Asyżu na Siedlcach

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Kto będzie miał ślub 27-09-2008 w kościele św. Franciszka z Asyżu na siedlcach ? Pytam bo chodzi mi o złożenie się na strojenie kościoła

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo ja jestesm z tej parafii ale wybralam Mariacki:)

------------------------------------------------------------------------------------
sprzedam po 10 maja Mariees de Paris Dolores rozmiar 38 ecrue

www.rozowoniebieskie.vot.pl - tam bywam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też miałam mieć Mariacki, ale słyszałam z opowieści że zbyt fajnie tam ślubów nie dają , że młodzi stoją tam u góry prawie na ołtarzu daleko od gości , kamerzysta nam powiedział że jest tam kiepskie oświetlenie jak dla kamery i aparatu. A odrzuciło nas przede wszystkim to że proboszcza z Mariackiego nie dość że trudno zastać to jeszcze problemy robi (tzn. tak nam wikary mówił z Mariackiego, żeby proboszcza prawie że błagać) , a tam nie dość że kasę sie im płaci za udzielenie ślubu to jeszcze z łachą udzieli. Dlatego zrezygnowaliśmy. A kościół na Siedlcach nam się osobiście bardzo podoba :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja niestety mam 19lipca (mam nadzieje) poniewaz jeszcze nie bylam w kosciele u proboszcza ale chyba ze nie bedzie z tym klopotu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to moja parafia ale stanowczo nie chciałam mieć tam ślubu wiec przenieśliśmy go do Sopotu.... Moja siostra miała ślub w naszej parafii w zeszłym roku i powiem szczerze ze mi sie w tym kościele nie podoba.... i radze przygotować sie na dużą ilość bram przy wyjeździe z kościoła....stoją pijaki i robią bramy....

image
image [/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podobno jak jest tam duzo slubow w danym dniu to slubu udzielane sa co 15min bez mszy!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Większej bzdury nie przeczytałam na tym forum. Znam parafię i księży i jestem przekonana, że w 15 minut a co więcej bez mszy ślubu nie udzielają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Siedlce

Młyny Gdańskie (25 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje blisko Śródmieścia Gdańska oraz w dobrze skomunikowanej lokalizacji (autobusy...

Kartuska 66 (3 odpowiedzi)

Kartuska 66 powstaje w wygodnej do życia lokalizacji. Do Śródmieścia czy gdańskiego Dworca...

Synteza (6 odpowiedzi)

Z inwestycji położonej przy ul. Szarej na Siedlcach szybko dostać będzie się można ścisłego...

do góry