Widok

słupki przy drodze rowerowej

czy te nowo wstawione słupki oddzielające chodnik od drogi rowerowej nie są zbyt niebezpieczne przy dawnej szkole okrętowej na alei Grunwaldzkiej?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pozwolę sobie podpiąć się pod temat, może ktoś w końcu wyprostuje skrzywione, przez debili nie potrafiących parkować, słupki przy Hydrobudowie oraz ten praktycznie leżący na 3/4 szerokości DDR przy skrzyżowaniu Grunwaldzkiej i Lendziona.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
A zgłosiłeś to komukolwiek, czy tylko narzekasz na forum?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
no nie zgłosiłem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pytanie było do marka ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, zgłosiłem. Dopiero teraz, bo nadal miałem nadzieję, że ktoś tam pracuje, ale chyba jest z tym słabo. Uszkodzenie słupków na parkingu powinni zgłaszać parkujący, czyli Ci co nie potrafią nacisnąć hamulca w odpowiednim momencie. Natomiast barierka przy skrzyżowaniu musiała zostać ścięta podczas jakiegoś wypadku, więc podejrzewam, że pojawiła tam się policja i to ona powinna poinformować zarządcę (może to zrobiła tylko ZDiZ ma to gdzieś?).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i juz proste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i juz proste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale wystarczy piłka do metalu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się zastanawiałem czy tego ręcznie nie odgiąć, ale stwierdzilem ze chyba nie ma co sie kopać z koniem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak bedziesz niebezpiecznie blisko jechał to tak, ale tam nie jest jakoś specjalnie wąsko przecież, ani też nie ma zakrętu. Równie dobrze można zahaczyc o parkowane wzdłuż scieżek auta lub słup sygnalizacyjny przy przejściu dla pieszych.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ok, ale nie jesteś sam. Jak jedzie inny rower z przeciwka to robi się ciasno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bez przesady, aż tak ciasno tam nie jest. Rownie dobrze mozna wjechać w parkowane wzdłuż ścieżek samochody. Poza tym takich słupków jest wiecej - np przy Hydrobudowie, przy Galerii Bałtyckiej. Są też barierki - np na Kartuskiej na wysokosci nowobudowanej pętli, a scieżka jest tej samej szerokości. Z kolei na estakadzie na 3 Maja jest mało przyjazny przy kolizji płot na całej długosci.

Wg mnie po prostu byłeś przyzwyczajony, że nic tam nie było, i nagle walnęli słupki i zrobiło ci się wąsko.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dopiero to przeczytałem..
Wystarczyło zadzwonić do DIM-a i zgłosić ten fakt. Mnie też wkurzał ten słupek przy Lendziona,ale zgłosiłem dopiero na służbie. Na drugi dzień naprawili...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rowery

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

Jaki rower do trójmiejskich lasów i okolic (12 odpowiedzi)

Przymierzam się do zakupu roweru, nie jeździłem od dzieciaka więc postanowiłem kupić rower w...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...

do góry