Widok

słuzby informacyjne

chciałam zapytać czy ktos pracuje na stanowisku "służby informacyjne"? Jak wygląda taka praca no i czy jest opłacalna (oczywiście jako praca dorywcza). Czy szybko zwracają się pieniadze wydane na kurs?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
włącz sobie 1 lepszy mecz i popatrz na panów stojących tyłem do boiska z napisem steward na plecach
to są właśnie służby informacyjne ;)
teoretycznie jak kurs zrobisz i się załapiesz na mecze to w miesiąc (czyli 2 mecze na PGE Arenie) będziesz już na +

można też się załapać na inne imprezy do których potrzeba takich osó to też trochę grosza wpadnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, praca ogólnie fajna, ja pracuję w Poznaniu, w sezonie jest więcej imprez niż teraz. Nie stałem nigdy tyłem do murawy- u nas były to zwykle "karniaki" ;D Byłem też na SUNRISE- straszna mordownia, ale kasowo sie raczej opłacało :) teraz czekam na Euro- biletów nie zdobyłem więc może w ten sposób coś podejrzę :P pzdr
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez pracowalam w Pozananiu na meczach Lecha ;)) wiec moge pozdrowic druzyne BOKSERA! od wrzesnia mieszkam w Trójmiescie i szukam mozliwosci zarobku w charakterze SI ;) czy mogłby ktos cos polecic? z gory wielkie dzieki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Ile zarabiacie miesięcznie? (534 odpowiedzi)

Ciekawi mnie, jak kształtują się na rynku pensje pracownicze. Napiszcie proszę kwotę netto i...

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Praca w domu, chałupnictwo (6 odpowiedzi)

Czy istnieje pewna sprawdzona wyplacalna firma która oferuje prace w domu przy komputerze bądz...

do góry