Ja tam jestem szczęśliwy i bez %;)
To całkiem proste. W życiu bycie szczęśliwym to jedna z najprostszych rzeczy. Związki niestety są po drugiej stronie tej skali:P
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"