~amaranth
46.205.116.*
(14 lat temu) 14 września 2011 o 23:47
Kolejny dzień, który boli. Kolejny dzień, gdy w pracy i przed obcymi trzeba zachowywać się tak, jakby nic się nie stało. Patrzę na otaczający mnie świat, jak przez szybę. Czasem mam wrażenie, że zadławię się własnym bólem
0
0