Widok

sokółka zielenisz-aneksy hossy

Chwarzno - Wiczlino Temat dostępny też na forum:
Witam. czy ktoś ma ten sam problem co my czyli mieszkanie na sokółka zielenisz i aneks Hossy nr 2 do umowy, który skazuje na płacenie Hossie odsetek za przesunięcie transz nie z winy w sumie developera? proszę o kontakt na tym forum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z winy developera-poprawiam błąd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No już rozumiem, wgłębiłem się w kwestie. Trochę się przestarszyłem, ale za szybko. Dla mnie wina hossy jest ewidentna, natomiast ''gra'' zgodnie z warunkami umowy, i pewnie nic się nie da zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To brzmi jak jakiś koszmar...
Sprobuje znaleść podobny aneks w umowie na Patio...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przejdz na inne forum, już o tym pisaliśmy, problem ucichł, ja mam też taki aneks do podpisania ale nie zgodziłam się na niego. Ślę pisma do Hossy o aneks bez odsetek, czekam na odpowiedz.

http://www.osiedlesokolka.yoyo.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tez mam ten sam problem, tylko inne osiedle bo Pięć Wzgórz. Bank wstrzymał transzę ponieważ Hossa nie wywiązała się z warunków umowy a dokładnie chodzi o stan zaawansowania robót, który powinien wynosić 85% a wynosi tylko 50%. Teraz Hossa zaproponowała mi aneks nr 2 zmieniający termin transz, ale również chce obciążyć mnie odsetkami. Uważam, że to totalny absurd, żeby Klient płacili za błędy Hossy. Odmówiłam zapłaty jakichkolwiek odsetek, czekam na odpowiedź Hossy. Jeżeli nadal będą nalegać na obciążeniem mnie odsetkami będę zmuszona wystąpić na drogę sądową.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Kuchnia na wymiar - cena - opinie (187 odpowiedzi)

Witam wszystkich ! :) chciałabym prosić o pomoc w wyborze firmy, która zrobi mi meble kuchenne na...

budowa domu - koszt (54 odpowiedzi)

Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska. Dom ok. 130 m2 pow....

Kartony do przeprowadzki (16 odpowiedzi)

Skąd najszybciej można wziąć kartony do przeprowadzki? Jakie sklepy maja ich dużo? Może...

do góry