Widok

solarium HOT-SUN

Stogi Temat dostępny też na forum:
Korzystałyście z solarium na stogach przy ul. Stryjewskiego? Jeśli tak to podzielcie się opiniami co do obsługi i łóżek bo mam dosyć blisko i chciałabym skorzystać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodziłam przed wakacjami,polecam szczerze czysto i przyjemnie.łóżka nowe ale jak z lampami to teraz nie wiem.obsługa sympatyczna.mieszam na Stogach i jak narazie z całej okolicy to najlepsze solarium.Pozdrawiam
image

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również byłam kilka razy ostatnio w tym solarium. Jestem bardzo zadowolona, jednak nie polecam łóżka nr 2, mają tam stare lampy i bardzo nierówno opalają. Najlepsze jest łóżko nr 1 stojące:) już tylko z niego korzystam, pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tipsy też macie? o_O
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
mamy Halewicz :) zrobić Ci ? niedrogo :) jak dla Ciebie nawet za darmo :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jaka cena za min opalania? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zależy od łóżka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak korzystałam i jestem bardzo zadowolona ze wszystkich łóżek i są dobre oraz obsługa bardzo miła rzetelna i wszystkiego można się dowiedzieć. Łóżko nr 2 super i mnie ładnie opala i u mnie nie zostawiało smug. Bardzo polecam.

Proszę nie słuchać złych opinii, bo ludzie są zawistni i zadrosni. Super solarium
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Wybielanie zębów (27 odpowiedzi)

Czy znacie jakieś domowe sposoby na wybielanie zębów.A może jakaś pasta o cudownym działaniu?...

Adwokat rozwód gdańsk, trómiasto (16 odpowiedzi)

Cześć, czy moglibyście mi kogoś polecić do sprawy rozwodowej. Przypuszczam, że będzie z...

Feromony damskie (34 odpowiedzi)

Dziewczyny czy psikałyscie się kiedyś zapachami dla kobiet z feromonami? Działają czy nie? Gdzieś...

do góry