Widok

solarium żabianka

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czytam te wątki o solariach, czytam i czytam i dalej nie wiem, czy jest jakieś dobre solarium na Żabiance :-)? takie od którego nie zostają ślady lamp na plecach (hihii) może któraś z Was jest zorientowana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witch kochana,

dobre solarium ale nie za tanie... (z góry uprzedzam) jest za skrzyzowaniem głownym na Zabiance -przedłuzenie ulicy Chłopskiej w kierunku Sopotu (stadniny konii-Hipodromu), jest to solarium po prawej stronie ulicy, obok restauracji Zabusia...

a drugie, tańsze jest naprzeciwko wejscia do samu Zatoka -sa 2, 1-w ciucholandzie i 2 w salonie fryzjerskim -to te w salonie jest lepsze...

kiedys tam biegałam... jakby co pytaj dalej

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
meg, kochana, ja na żabiance dość często będę przebywać, więc otworzę patrzałki i może znajdę ;-) nie wiem gdzie jest ta żabusia i solarium okło niej, ale postaram się znaleźć ;)
te dwa koło zatoki to też nie wiem (jeszcze za dobrze) .... znam bardziej okolice dreptaka od kolejki do dużego skrzyżowania ;) ale te solaria po drodze to są straszne jak dla mnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiesz gdzie jest dobre solarium??w fit zonie...nie jets super tanie ale za to bardzo dobre lamy..poza tym w pinky na zabiance jest tez ok polecam,bo sama tam chodz ei jestem ladnie opalona akurat wymieniali lampy:) wejdz sobie za stronke http://www.pinkizaspa.prv.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
karcia - w fit zonie własnie byłam - raz na 7 czy 8 minut - lampy są mocne, to prawda, jest czysto, ładnie i wogóle - tylko że opaliły mi się szlaczki na pleckach :-( buuuu miałam takie paseczki od lamp :( ciekawe skąd się to zrobiło, naszczęście to w końcu się wyrównało ... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witch- to te naprzeciw zateoki - to tak jakbys musiała iśc na koniec dreptaka od kolejki, przejść pod blokiem i zaraz masz zatoke po lewej a solaria po prawej w pawilonach -niskich, parterowych

a te drugie to nie wiem jak ci wytłumaczyc ;)))od zatoki dalej wzdłuż do świateł i jak dojdziesz do świateł to na lewo i idziesz juz wzdłuz tej ulicy na której jest to solarium, tylko ono jest po przeciwległej stronie ulicy... musisz lal poszukac

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja w zeszłym roku opalałam sie w solarium ktore jest zaraz prz kolejce SKM na 1 p. nad o/Skok Stefczyka - byłam zadowolona bo o dziwo opaliłam sie znacznie szybciej niz gdzie indziej, zadnych oparzen, ceny spox tylko wkurzalo mnie ze nie mozna bylo samemu wlaczyc lozka bo robila to obsluga ponaglajac przy rozbieraniu ( no 1-2 min to chyba za malo zeby zdjac ubranie, bizuterie i jeszcze zmyc makeupa ?? )
nita
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kilka pytan kompletnej ignorantki :)
- po ilu "opalaniach" widac efekty? (nie chodzi mi o mocne opalenie, ale o zabicie bladosci ;)
- jak czesto trzeba korzystac z solarium, zeby podtrzymac efekt?
- jakie sa ceny w Fit Zone?
sorki z naiwne pytania...
Jeziorko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się opalam raczej powoli, ale jak sie trafi na "swieze lampy" i turbo to u mnie np. widac juz bylo po ok. 3-4 razach. A jak juz osiagniesz wymarzony poziom brązu - to dla podtrzymania efektu tak 1-2 razy w tyg. Aha i ja polecam aktywator opalania polskiej firmy Ziaj.. i od razu balsam podtzrymujacy opalenizne z wapnem bodajze - super!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja polecam to samo Solarium co meg1 ---Twoje Studio urody ,ul.Gospody 19a .Byłam tam w poniedziałek ,studio wygląda na małe ale jak weszłam do środka to wszystko wyglądało czysto i zachęcająco ,a solarium ładnie opala bez śladów ,przy tym bardzo wygodne łóżko ,z nawiewem , muzyczka i tp ...łądnie mnie chwyciło i napewno tam wróce:):):) Cena 1,50 fakt nie jest to taniocha ..ale naprawdę się opłaca :):)

image
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy któraś z Was może polecić jakieś dobre solarium we Wrzeszczu? Bardzo mi na tym zależy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
we Wrzeszu Hawana jest najlepsza
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ty witcha się na czekoladkę nie zjaraj...bo solarium...za zdrowe nie jest.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny, polecam Solarium KiD na Subisława (Żabianka) jest ekstra.
http://www.solariumkid.pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Żabianka

Mlekomat Gdańsk (3 odpowiedzi)

Hej , czy na przy ulicy Subisława nadal działa mlekomat? :)

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Najtańsza Apteka (71 odpowiedzi)

Dziewczyny podobno na Żabiance jest najtańsza Apteka, czy wiecie może o którą chodzi?

do góry