Widok

spadek usług

Niestety Luxmed zawarł zbyt dużo umów z firmami a teraz nie ma lekarzy i ma bardzo słabo wykwalifikowanych lekarzy a do tego widać, że firma szuka oszczędności . Szkoda, jeszcze w 2017 roku było mozliwe dostać szybko terminy i skierowania na badania, to byla alternatywa do NFZ, teraz Luxmed to ruina.
Moja ocena
obsługa: 4
 
oferta: 3
 
jakość usług: 1
 
czas oczekiwania: 1
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 1
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm ciekawe, bo ja mam zupełnie inne doświadczenia. Kiedy potrzeba zawsze dostaję szybki termin wizyty do lekarzy, na których nie może narzekać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

ja też nie czekałam dłużej niż kilka dni na wizytę u specjalisty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja mam wileu specjalistów w pakiecie więc najbradziej się opłaca i czekam niedługo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tak samo, pakiet to najlepsze rozwiązanie jak dla mnie teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Widać sporo pracy luxmed włożył w odpowiadanie na forach że wszystko jest pięknie, w tej chwili bardziej to przypomina NFZ niż prywatną opiekę medyczną, anulowanie badań, wizyt, brak informacji o odwołaniu, zasady jak w nfz - przykladowo internista nie może wysłać na TK płuc, musisz pójśc najpierw do internisty, póżniej do pulmunologa żeby wypisał skieorwanie, później dopiero konsultacja do internisty, pamiętam czasy jak internista mógł wystawić takowe a dopiero pulmunologowi zawracałem głowę z wynikiem badania, luxmed do ladniejsza nazwa na nowy NFZ, do tego terminy(infolinia twierdzi ze nie widzi wszystkich ze trzeba sie logowac online, a przez infolinie umowili mnie na termin ktory byl niedostepny online (odswiezalem strone w czasie polaczania) - burdel na kolkach), szczerze nie polecam !
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry