Widok
cos na dokladke odnośnie spawania ram rowerowych.
http://www.kochamrowery.pl/2014/01/stalowe-ramy-rowerowe-skad-ten-sza-i.html
http://www.kochamrowery.pl/2014/01/stalowe-ramy-rowerowe-skad-ten-sza-i.html
1. Nic nie pisałem o Migomacie.
2. Czepiasz się słówek. Wyszukujesz jakieś mądrości i nowinki a sprawa jest prosta ja budowa cepa.
3. Rama jest stalowa a ja mam spawarkę transformatorową.
4. Oprócz tego że mam spawarkę to jej od czasu do czasu używam.
5. Nie spawam często więc nie jestem mistrzem spawania ale radzę sobie. Tak naprawdę nie ma tu wielkiej filozofii : spawanie, zbicie otuliny, szlifowanie i jeśli trzeba poprawki.
6. W przypadku spawania ramy rowerowej najważniejsze jest miejsce do spawania i spasowanie elementów.
2. Czepiasz się słówek. Wyszukujesz jakieś mądrości i nowinki a sprawa jest prosta ja budowa cepa.
3. Rama jest stalowa a ja mam spawarkę transformatorową.
4. Oprócz tego że mam spawarkę to jej od czasu do czasu używam.
5. Nie spawam często więc nie jestem mistrzem spawania ale radzę sobie. Tak naprawdę nie ma tu wielkiej filozofii : spawanie, zbicie otuliny, szlifowanie i jeśli trzeba poprawki.
6. W przypadku spawania ramy rowerowej najważniejsze jest miejsce do spawania i spasowanie elementów.
Ja sobie wypożyczyłem migomat https://migomat.com.pl/migomat-spawarki-mig-mag