Widok

spowiedź Gdansk-Dominikanie?

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam wszystkich:)
chciałbym zapytać, czy ktoś mógłby polecić dobre miejsce na spowiedź przedslubna? czytałem dobre opinie o Dominikanach w św.Mikolaju, może ktoś kojarzy i mógłby polecić konkretnego brata? pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

w głowę się puknij z takim pytaniem
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

musiałeś "zablysnac"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Spowiedz przed ślubna wrzeszcz parafia najświętszego serca jezusowego......szybko i sprawnie jesli o to chodzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a jaki ksiądz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pamiętaj się wyspowiadać z tego pytania na tym forum. To pytanie zalatuje mi pod grzech ciężki (sondowanie "dobrego miejsca" na spowiedź). Inaczej spowiedź będzie nie ważna jak i cały Twój ślub.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobre miejsce, to nie dla każdego "szybko i po łebkach", kolejna próba przebłysku nie udana, 2-0 dla mnie;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdybyś chodził do kościoła przez całe życie wiedziałabyś, gdzie nie spowiadają "po łebkach". Ale tak to jest jak nawróciłeś się na czas nauk i "karteczek" przedślubnych :-) No i zaorałem grzesznika.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jaki to grzech?
"Nie sądźcie, abyście nie byli sądzeni. Bo takim sądem, jakim sądzicie, i was osądzą; i taką miarą, jaką wy mierzycie, wam odmierzą."
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ksiądz podczas spowiedzi wyjaśni Ci jaki to grzech. No chyba, że będziesz dalej "sondować" i szukać głuchego księdza ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

do góry