Widok

sprawdzony architekt wnętrz

Witam. Poszukuję sprawdzonego architekta wnętrz. Na forum jest sporo namiarów, ale ciężko stwierdzić, czy ktoś rzeczywiście korzystał z usług tegoż architekta. Poproszę o namiary na sprawdzone osoby.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,

Jakiś czas temu skorzystaliśmy z żoną z usług poleconej na tym forum pani arch.
Pomysły super, kontakt świetny - a moja żona lubi pomarudzić;).
Jesteśmy już na etapie kupna wyposażenia i zapowiada się ciekawie.
Mi polecono, więc puszczam namiary dalej - wnetrza@rocketmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję.
Czy ma ta Pani może jakąś stronę internetową?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A wiesz, że nie wiem.. Nie wpadliśmy żeby spytać. Zależało nam na kimś prywatnym, z własnym wykonawcą i resztą bonusów;)
My dostaliśmy w mailu pare obrazków. Musisz się sama skontaktować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

yayy, worked!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoń http://zycienaobcasach.pl/czym-kierowac-sie-wybierajac-biuro-architektoniczne/ będziesz zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super robota http://warscher.com.pl/projektowanie-najbardzie-nowoczesnych-wnetrz/ wybitny fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaki jest zakres dla tego architekta?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.

Zajmujemy się projektowanie wnętrz. Wnętrza nowoczesne i klasyczne nie mają dla nas żadnych tajemnic.
Proszę o kontakt na adres mailowy: aranzacja@poczta.onet.pl
Zapraszamy do współpracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla nas pracował http://staempfli.pl/wspolpraca-z-pracownia-architektoniczna/ fachowiec niesamowity.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Droga Marto, jest jedyna sprawdzona zasada i działa zawsze. Jakość i fachowość projektanta (i wszystkich dalszych konsekwencji) jest wprost proporcjonalna do jej/jego doświadczenia i dokonań. To nie jest towar tylko usługa - cudów nie ma. Jak ktoś nie ma stronki lub ma tam tylko 10 zdjęć to jest to amator. Ryzyko więc jest 100% i miła rozmowa nie jest żadnym pocieszeniem. A przecież powierzasz jej/mu swoje mieszkanie i pośrednio swoje pieniądze. To ogromna odpowiedzialność.

Jak przejrzysz katalog "aranżacja wnętrz" na trojmiasto pl i wejdziesz na kilka stron projektantów to od razu rozpoznasz profesjonalna ofertę. Pamiętaj, że dobry projektant tak to zorganizuje, że wydasz 2x mniej kasy a efekt będzie 2x lepszy!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kk, dzięki za rady. niestety w ogłoszeniach jest sporo ofert, ale którą wybrać, aby się nie sparzyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kk - 2 razy mniej kasy? Projektanci mają zniżki 10-20%, nie więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
OK - więc sprecyzuję. Same w sobie zniżki to sprytny projektant ma do 30-40% w wybranych branżach a w innych faktycznie 10-20%. A klient kupując samemu może wynegocjować max ok 5%.

Natomiast chodziło mi o coś innego - robiąc mieszkanie z dobrym projektantem wydasz 2x mniej niż realizując amatorski projekt, bo już sam dobór materiałów i wyposażenia będzie znacznie trafniejszy i lepiej "wykombinowany" aby uzyskać dany efekt i dany poziom jakościowy. Łącznie to jest na prawdę kuuupa kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To projektant musi kupowac w baaardzo drogich sklepach jak ma zniżkę 40%. Tu się mylisz, w necie mozna kupić taniej o 50% niż w zaprzyjaźnionym salonie projektanta. Zresztą czy ja muszę mięc oryginalnego Ghosta? Kupię za połowę replikę :)

Projekt wymaga więcej nakładów bo to jest dzieło niepotwarzalne.
A samo to już sporo kosztuje bo potrzeba recznej roboty, a nie produktów z "półki".
Nie każdy musi mieszkac w designerskim mieszkaniu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aaaa widzisz - właśnie aby projektant miał takie możliwości cenowe to nie kupuje w sklepach. I o to chodzi :) Jak się zna na temacie to zamówi w hurtowni, u producenta, lub u stolarza, tapicera, kamieniarza, szklarza itd. Ale pod warunkiem, ze samemu jest kompetentny we wszystkich tych branżach, bo musi wiedzieć co zamawia - to nie są gotowe towary.

I w efekcie takich zniżek (bez negatywnych konsekwencji jakościowych!) można sobie bez problemu pozwolić na komplet oryginalnych Louis Ghostów, zamiast podróbki (z konsekwencja jakościową)...

Co do nakładów - idąc tym tropem właśnie amatorski projekt wymaga więcej nakładów, bo jest trudniejszy w realizacji a często nawet nierealny w wykonaniu, więc kolejne przeróbki i kolejne wydatki. To dla tego, że projektant bez doświadczenia budowlanego rysuje rzeczy, o których nie ma za bardzo pojęcia technicznego, tylko taki fajny pomysł, nazywany koncepcją :-)
Pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niekoniecznie, bo sam zawód projektanta nie daje zniżek w hurtowni, tylko rzeczywisty obrót, a ten jest duuuzo mniejszy niż np sklepu. U kamieniarza też możesz miec rabat max 5%, bo klient weźmie innego tańszego.

Podróbka wcale nie musi byc gorsza, ale jest 50% tańsza, a tego w żaden sposób nie przebijesz :)

Tak mówisz, jakby projektantowi zawsze wychodzilo :) A jak już wyjdzie to czasami też kicz :)
pozdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe - no to rozkręciliśmy forum :-)

Sam zawód projektanta nie daje NIC. Dla tego napisałem, że SPRYTNY projektant ma takie możliwości, obojętnie czy doszedł do tego ilością zamówień, czy znajomościami czy inaczej. Skoro mówisz o kamieniarzach to jest duże ryzyko kupowania u tanich - bo b. często wciskają chiński kamień pod nazwą prawdziwego i nikt się nie skuma. Tylko inny kamieniarz oceni gatunek kamienia. Np ktoś chce nero zimbabwe a pod ta nazwa dostanie chiński jet black. Wszystko jest super, tylko zaraz się zmatowi, wyjdą plamy, coś odpryśnie - a wtedy już za późno!!!

Oczywiście, że projektantom nie zawsze wychodzi. Jak patrzę to wręcz rzadko wychodzi. Stąd podkreślam różnicę między profesjonalnym projektantem a amatorskim. Jest to przepaść
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak widac ;)

To chwała mu za to, jak wyrobi sobie duze zniżki :) Ale niekoniecznie we wszystkich asortymentach daje radę.
Zgadzam się, są podróbki i trzeba mieć świadomość co się kupuje, ale nie sądzę, że projektant nie natnie się na rodzaju kamienia. Ten sam kawałek może mieć zupełnie inne parametry np cashmir gold. To jest jednocześnie jego zaleta.

No tak, ale Ty piszesz, że po stronie www można ocenić, że akurat ten jest dobry ;P A nie, to zależy wyłącznie od talentu i przypadku, że akurat mu wyjdzie coś fajnego, a nie kolejna sztampa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ani nie chcę robić tutaj konkretnych reklam, ani też nie znam wszystkich możliwych projektantów, jednak zobacz ofertę M+M wnętrza i umów się na spotkanie - wiem, że żaden ze sloganów nie jest napisany na wyrost. A wytyczne co do stylu i budżetu podajesz Ty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam sie, że biura projektowe powinny posiadać obszerną stronę internetową pełną projektów. 
Jednak jej brak u osób prywatnych nie oznacza przecież, że ktoś jest złym projektantem! Sama pracuję w podobny sposób, chociaż w innej branży- krajobraz. Mam wykształcenie kierunkowe. Znam sie na tym co robię. Główną część moich klientów stanowią znajomi byłych klientów, którym podobała się moja praca. Czasami zgłasza się też ktoś z ogłoszenia. Jeśli chodzi o wnętrza, sama skorzystałam kiedyś z "poczty pantoflowej" i byłam zachwycona efektem.
Nie znam się na robieniu stron internetowych, a z racji tego że mam co robić, nie będę wydawać kasy w błoto i zlecać jej wykonanie, pozycjonowanie itp.. I w ten oto sposób jestem wolnym strzelcem bez strony, za to z dużym bagażem doświadczeń(jestem projektantem od 8 lat!), zrealizowanych inwestycji, współpracowników(branże, wykonawcy). Nikt kto do mnie trafił nie narzekał, więc nie rozumiem określenia "amator" w stosunku do mnie i mi podobnym. Dodam, ze zniżki na wiele elementów mam i nie dostałam ich po roku pracy...
pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Asiu, to super, tak trzymaj dalej. I zobaczysz co się stanie. Za kilka lat będziesz już super doświadczona i będziesz miała 2x tyle realizacji i dzięki temu będziesz w stanie robić klientom super rzeczy w super cenach i terminach i będziesz miała stronę netową (bo to po prostu wypada - to Twoja wizytówka) i..... wtedy będziesz patrzeć na tych "nowych" ambitnych ale mało doświadczonych, bez portfolio i bez tych możliwości i wtedy na pewno powiesz, że to "amatorzy" a nie "profesjonaliści". Choć kasują pełna stawkę i ludzie im płacą. Uwierz mi na słowo - tak będzie. Nie piszę złośliwie, tylko szczerze :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie zapłacą pełna stawkę, ale za dobry projekt, a nie fuszerkę :)
I wtedy nie ma znaczenia czy go robilnowicjusz, czy drogi zawodowiec :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja współpracowałem z projektantką La Vita Design ( http://www.lavitadesign.pl ) i jestem bardzo zadowolony... nie ma mojej realizacji na stronie, bo muszę jeszcze trochę "dopieścić" mieszkanie dodatkami na co aktualnie nie mam czasu... więc tym samym nie zgadzam się, że jak jest mało zdjęć realizacji na stronie to oznacza, że jest małe doświadczenie... ja tam jestem zadowolony. POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poszukuję pomocy przy aranżacji mieszkania - andziat29@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My korzystaliśmy z pomocy Pani Agaty z Trytona. Przesympatyczna babka, nie reklamuję jej ale polecam.
Dla nas zrobiła dwa mieszkania tak nam się spodobała współpraca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawdź http://volupte.pl/poszukiwania-dobrego-biura-architektonicznego/ bardzo dobry fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie zawsze wstawianie realizacji jest dobre bo ludzie kopiują, mój projektant miał portfolio które mi pokazał na spotkaniu. Więc już wiem że na stronach nie zawsze jest wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pozytywnie mnie zaskoczyli w biurze Lux Interiors, szybki kontakt, od razu wiedziałem ile taki projekt mniej więcej będzie kosztował i potem podczas samego tworzenia wizualizacji mogłem podglądać jak to wygląda, także od razu też ewentualnie jakieś korekty wprowadzałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Też z nimi rozmawiałam. Planuję projekt plus całe wykonanie. Zastanawiam się jak to wyjdzie cenowo, nie licząc oczywiście zakupu wyposażenia itd. tylko ta ich część wynagrodzenia. I jak z terminowością, czy uda sie wszystko na czas...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ech widzę, że te opinie nie są na poważnie, bo w kilku wątkach w tym samym czasie pojawiły się pochwały. Tylko różne podpisy, choć ten sam nr IP, czyli zwykłe kłamstwo i reklama....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też to zauważyłem :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wykonał swoje zadanie fantastycznie http://tratwa.org.pl/dokladny-projekt-domku/ z pełną odpowiedzialnością polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Będziesz zadowolona http://staempfli.pl/wspolpraca-z-pracownia-architektoniczna/ zna się na swojej robocie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdzone przeze mnie- ITO Design. Polecam polecam polecam! Pól roku temu wykańczałam moje pierwsze mieszkanie i wyszło super :) ich strona- http://itodesign.pl, radzę sprawdzić :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A nie lepiej poszukać w internecie firm i sprawdzić opinie? Albo zadać takie pytanie na fb?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jeszcze łatwiej zobaczyć co dzieje się tu biuro architektoniczne Zona Archi . To najlepsze biuro architektoniczne, z którym współpracowałam od lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zatrudniliśmy http://gordian.pl/2021/09/21/projekty-niesamowitych-wnetrz/ tak świetnie wykonanej pracy się nie spodziewałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to po prostu sprawdź opinie o nim na Internecie. Pozdrawiam! :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Opinie w Internecie są ważne. warto się na nich opierać. Też miałem skorzystać z usług projektanta, jednak znalazłem łatwą w obsłudze aplikację, za pomocą której sam zaprojektowałem sobie mieszkanie.

https://www.krysmet.com.pl/barierki-drogowe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zatrudniłem http://staempfli.pl/wspolpraca-z-pracownia-architektoniczna/ spełnił moje oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tymi opiniami bywa różnie. Wzięliśmy takiego projektanta z dobrymi opiniami ale jak zobaczyliśmy projekt mieszkania, to szczęki nam opadły. Nic ale to nic w nim nie było uwzględnione z naszych próśb. Poprawek było wiele, koniec końców podziękowaliśmy panu, a rozwiązań poszukaliśmy w sieci. Czy się opłaciło? Jasne, a blog i instagram scandicsofa.pl śmiało mogę każdemu polecić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto zatrudnić http://azarin.com.pl/nowoczesna-aranzacja-mieszkania/ mega fachowiec.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Była taka myśl aby zatrudnić kogoś, kto się zna na tym lepiej od nas i kto zrobi to nam tak jak my chcemy. Jednak stwierdziliśmy, że przecież doskonale wiemy czego chcemy, a resztę można podejrzeć w sieci. Zgadzam się, że nie ma lepszych miejsc do poszukiwań inspiracji jak blogi, czy instagram. W naszym przypadku bardzo pomocny okazał sie blog slf24.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam nikogo dobrego kto zajmuje się tym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry fachowiec http://pluplu.pl/lodzki-architekt-wnetrz/ ma ciekawe pomysły.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a czy jest możliwość sprowadzenia mebli i akcesoriów zza granicy? Zależy mi np. na meblach wykonanych w Japonii
Moje miasto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spytaj się dewelopera ile by chciał za wykończenie pod klucz. Ja tak zrobiłam to było dla mnie najlepsze rozwiązanie. Napisałam jakie kafle jak położona, jaką wanna, armatura co i jak on obliczył i było super ;)

Meble zamawiałam przez internet ;) Było o wiele taniej niż w przypadku kupowania w sklepach stacjonarnych. Poza tym w sklepach internetowych jest większy wybór ciekawych mebli. Zerknij sobie na tanie narożniki prosto od producenta na tej stronie.

Zamówiłam tam sobie ostatnio ten narożnik:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój sprawdzony architekt z Gdańska to zdecydowanie Studio Loko https://studioloko.pl/. Zaangażowanie i wizjonerskie podejście, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

Przeprowadzka (5 odpowiedzi)

Może ktoś z Was korzystał z firm zajmujących się przeprowadzkami i ma doświadczenie w tym...

Brama garażowa (24 odpowiedzi)

Witam,poszukuję firmy z okolic Redy, Wejherowa, Rumi która zajmuje się montażem i sprzedażą bram...

do góry