Widok

sprzedalem dlug

Zamiast bezskutecznego wzywania dluznka sprzwdalem dlug kancelarii. zaplacili od razu.
Moja ocena
obsługa: 5

czas realizacji: -

skuteczność: -

przystępność cen: 4

ocena ogólna: 5

4.7

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak ja też mam dobre doświadczenia w windykacji. Szukają dłużnika aż znajdą. Z góry biorą 10-20 złotych. Reszta tylko jak ściągną pieniądze z dłużnika. Muszą być na prawdę dobrzy bo wiem z innego źródła, że pracują też dla wielu klientów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez do nich poszedlem. Najpierw myslalem ze nic z tsgo nie wyjdzie aleokazalo sie ze wdzystko sie da ale trzeba umiec. Chyle czola. Myslalem ze taka windykacja to czysta fikcja a tu mila niespodzianka. Nie duza kwota 8000. Miec a nie miec? Lepiej miec
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taak. Do mnie wydzwaniał dłużnik ze skargą na nich i straszył policją ale zapłacił. Nie wiem czy następnym razem skorzystam bo dłużnik się wkurzał ale sam sobie winien
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zastanawiam wlasnie czy skorzystać z tej Kancelarii... w jednej firmie windykacyjnej wcześniej powiedzieli mi, że skoro to jedna faktura i w dodatku niepodpisana to odzyskają za 50% prowizji i opłatę "wstępną" - szczęka mi opadłą. Mogę spytać, dużo od ciebie pobrali w Senece jako prowizję???
Wzięli zasądzone koszty zastępstwa procesowego + 12% wyegzekwowanej kwoty, chyba niewiele wiec polecam
calkiem calkiem. dzieki!!
byłem dzis. zostawiłem im sprawę, zobaczymy:)
I jak sprawa, którą zleciłeś. Coś ruszyli w temacie?
Rozmawiam z nimi i nie wiem czy im zlecić sprawę.
Czesc. Jestem nowa na tym forum. Mozecie cos podpowiedziiec. Maz nie placi mi alimentow. Myslicie ze da sie im taki dlug sprzedac?
ania, coś się rozkręca, na tę chwilę część odzyskali , idzie w dobrą stronę
patrycja nie mam pojęcia, zadzwoń i spytaj;]
do góry