Widok

sprzedam ubrania ciążowe

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mam do sprzedania ubrania ciążowe po mnie, wszystkie w dobrym stanie

odbiór Karczemki albo moge wyslac poczta


1. Bluzka obcinana pod biustem z rozszerzanym dolem zakupiona w H&M rozm L
cena 13zł
image

image

2. Pomaranczowa bluzka NEXT z kieszeniami rozm 16
cena 5 zł

image
image

3. Elegancka biala bluzka Cherokee troche przeswituje
cena 9zl

image

image

4.Fioletowa na ramiaczkach H&M rozm S ale mega zanizona moim zdaniem L, jedna z
niewielu bluzek w ktorej chodzilam do konca a mialam b. duzy brzuch
cena 7zl

image

image

5. Bluzka C&A mja ulubiona nosilam do konca ciązy rozm L
cena 9zl

image
image

6. Raspberry rozmiar L
cena 7zl

image

image

7.Błekitna bluzka obcinana pod biustem duzy dekolt rozm L
cena 7zł

image
image

8. Kwiatowa tunika z Niveny rozm XL
Cena 15zl

image

image

9. Czerwona spodnica
cena 7zl
image

10. Kwiatowa sukienka KappAhl ramiaczka regulowane biust rozciagliwy 40/42
cena 15zl
image

image

11. Biala spodnica
cena 7zl
image

12.CZarna sukienka H&M biust rozciagliwy rozm L
cena 15zl
image

13.Kwiatowa czarna spodnica rozm 42
cena 7zł

image

14. Jeansy rozmiar M ale ja nosze L wiec chyba zanizona rozmiarówka.
Zakupione w Kamama
cena 25 zł
image
image

15. Lniane L brązowe. Zakupione w C&A
cena 20 zł
image

image

16. Spodnie 7/8 do lydek Happy Mum rozm M moim zdaniem L
cena 15zł

image
image

17. Biale 7/8 z H&M na rozmiarze S ale jakos sie w nie zmiescilam wiec
tez zanizone
cena 15zl
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli moge-rezerwuje 5 i 9, a 9 jaki rozm?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i długośc bluzki jaka jest i szerokosc miedzy paszkami??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dł 68
szer miedzy pachami :) 48*2

jesli chodzi o czerwona spodnice to rozm L (taki nosze) jest na gume
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha! a jeszcze jakbys mogla podac dł spodniczki??
ps napisalam maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Interesuje mnie 8 i 13 :) jaka jest szerokość tuniki pod pachami (czy to takie typowe XL czy bardziej L)? a spódnica - jaka szerokość w pasie na brzuszek i w tej pierwszej warstwie materiału pod pasem? szczegóły mogą być na maila sorha@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja 1,8,13,14:)
jeśli mogę to proszę dokładniejsze wymiary w biodrach spódnicy i spodni a bluzek w biuście:)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o nie byłaś o minutę wcześniej:( buuu ale zobaczymy może i tak by mi nie pasowało;/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
napisłam meila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podaje wymiary bluzki nr8

w biuscie 39*2
mysle ze to bardzie L, material jest rozciagliwy

spódnica nr13
pas u góry 41*2
pas na dole 45*2
pod tym pierwszym slaczkiem z kwiatami 63*2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja poproszę o rezerwację nr 2,6,16,17.
I poproszę o nr konta to zrobie przelew, bo chciałabym pocztą dostać jeśli można:)
Podaję maila eve13@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To proszę zarezerwuj mi te dwie rzeczy (8 i 13) - jestem teraz w pracy ale jak wrócę do domu to się pomierzę i napiszę od razu maila :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
inka

bluzka n1
w biuscie 46*2
dlugosc 78
jest odcinana pod biustem i wiazana z bolu ma zamek

nr 8 i 13 patrz wyzej :)

jeansy nr 14
pas u gory 42*2
pas na dole 46*2
biodra 52*2
dlugosc nogawki wew 81
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok to jak by Ci nie pasowało to ja jestem chętna:)
ja jeszcze poprosze o obwód bioder w spodniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spodnie bedą za ciasne:( ale nr 1 rezerwuje i poczekam co z 8 i 13:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok rezerwuje te ciuszki dla was
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zachecam kupic te dwie sukienki :)

w lipcu z mega brzuchem mialam ochote chodzic nago bo byly takie upaly w tych kiecach bylo mi znacznie lzej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jaka szerokośc tej czarnej sukienki na wysokości brzucha-bioder??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
okolo 60*2 jest szeroka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agitka, odpisałam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry