Widok
majka22-gdy- a może na spotkaniu wyprzedaży forumowej? 21.03 w Edwardzie. http://forum.trojmiasto.pl/Spotkanie-forumowe-wyprzedaz-wiosenna-t150899,1,16.html
ja nie wiem co w tym dziwnego:) Taki watek byl wczesniej,bo ja tez pytalam o niektore zabawki, no i tam bylo napisane,ze ten zestaw jest tez wystawiony na allegro. I tamten watek zablokowal admin (tak mi wyskoczylo,jak probowalam na niego wejsc) wiec sprzedajaca utworzyla nowy watek, jako ze zabawek nie udalo jej sie jeszcze sprzedac.
