Widok

sprzedam zabawki

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej
interesuje mnie szczeniaczek - w jakiej cenie jest?
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
majka22-gdy- a może na spotkaniu wyprzedaży forumowej? 21.03 w Edwardzie. http://forum.trojmiasto.pl/Spotkanie-forumowe-wyprzedaz-wiosenna-t150899,1,16.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mnie interesuje ksiazeczka rymowanka przede wszystkim, oraz moze cd - jaka cena i gdzie odbior?

aktualne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co to jest co lezy pod ksiazeczka na plasko???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i to duże z drzewami po prawej stronie :-)
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to pod ksiazeczka to jest lasnie cd hehehe a to drzewa to dzungla, dokladnych nazw nie znam hehehehehhe, juz tyle tych zabawek ogladalam, ze troche sie obilo o uch o i oko:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te zabawki juz byly na sprzedaz i znowui te same
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wlasnie tez mi cos tu nie pasuje bo wczoraj sie pytalam ile kosztuje ksiazeczka i cd i bylo to samo zdjecie... ale tam juz wszystko dziewczyna niby sprzedala..:(
Moze ma podwojne zabawki?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziwne
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aki zestaw na allegro identyczny http://www.allegro.pl/item935368838_fisher_price_zestaw_po_polsku_szczeniaczek_dzungla.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie wiem co w tym dziwnego:) Taki watek byl wczesniej,bo ja tez pytalam o niektore zabawki, no i tam bylo napisane,ze ten zestaw jest tez wystawiony na allegro. I tamten watek zablokowal admin (tak mi wyskoczylo,jak probowalam na niego wejsc) wiec sprzedajaca utworzyla nowy watek, jako ze zabawek nie udalo jej sie jeszcze sprzedac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i znowu jest na forum ten sam watek tyle ze pod inna nazwa moje ostrzezenie do kupujacych nie robcie przedplat na konto placie tylko przy odbiorze osobistym ja kiedys tak kupowalam okazyjnie i nic ani kasy ani zabawki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
paulina123 nie baw sie w detektywa!!!


watek poprzedni zablokowal admin jezeli nie jestes zainteresowana kupnem to nie komentuj prawo sprzedazy ma kazdy!
a numer telefonu jest autentyczny :) jak masz pytania chetnie odpowiem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Yaira czy można kupić tylko te pluszowe klocki?? Masz je jeszcze?? Jaka cena??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pluszowe klocki stan bdb cena 30zł :)
prosze kontaktuj sie tel 609 20 35 88 tak najlatwiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie bawie sie w detyktywa poprostu jesli cos wydaje mi sie podejrzane to wole niektorych ostrzec zreszta nic wielkiego nie zrobilam udanej sprzedazy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A KSIAZECZKA I CD W JAKIEJ CENIE?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ksiazeczka cd szczeniaczek i klocki sprzedane :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
została dzugla interaktywna kula kaczka do kapieli autko z 3 zwierzaczkami i ksiazeczka z zyfarka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry