Widok

srebrne mondeo pan nr40 :)

polecamy tego Pana , z koleżankami jezdzimy co weekend tylko z nim , zawsze dobra nutka w głosniku :-) szkoda tylko że musimy dzwonic na jego prywaty numer lub w weekendy szukac go po starowce , bo Panie z centrali w sobote w nocy nie odbierają !!!! a jak podejdzimy na postój to auta stoją wolne wiec cos jest nie tak !
Moja ocena
Caro Taxi kategoria: Taxi
obsługa: 6
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prywatny numer wow !!!No to pan chiba wyleci z korporacji bo z tego co wiem to nie można rozdawać nr prywatnych klientom !!!Pazerny traci dwa razy.Pozdrawiam!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapewne jezdzi juz w asie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przyznam wysoki poziom obsługi w Caro taksi to fakt.Kierowcy rzeczywiście są mili,uprzejmi i pomocni.Samochody zawsze czyste i pachnące w środku oraz zawsze dobra muza :) bo wiele razy ja i moje psiapsiuły korzystały z nich ale niestety DODZWONIC SIĘ TO JAKAŚ PLAGA.Raz dzwonimy bez problemu a nie raz NIKT NIE RACZY podnieśc tam słuchawki na różnych numerach i to szczególnie nocami.Nie rozumiem tego.A to że stoją na postojach to prawda więc przeważnie tam do nich wsiadamy.zróbcie coś z tym przecież to 21wiek i konkurencja nie śpi :/.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zwolniony ,to zrobiłyście panu przysługę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
można było się spodziewać... to głupota chwalić się takimi rzeczami...
kilka razy próbowałam zdobyć prywatny numer od kierowców w innych korporacjach i nawet jeśli jechali ze mną kilkanaście razy nie dawali nr, właśnie z tego powodu - a wiadomo że wygodniej dzwonić do konkretnego taksówkarza
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry