Caro Taxi

Taxi

Gdańsk, Ciasna 2

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
dostępności aut i nic więcej wątek zamknięty kiepskiej jakości auta, a cena przy tym standardzie już zupełnie nie powala....
~Marcin
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 6 października 2016

Polecam!!!! wątek zamknięty Bardzo krotki czas oczekiwania. Cena normalna. Bardzo miły i profesjonalny...
~Monia
-

dodano: 30 kwietnia 2016

srebrne mondeo pan nr40 :) wątek zamknięty polecamy tego Pana , z koleżankami jezdzimy co weekend tylko z nim , zawsze...
~panie z moreny
5

dodano: 20 maja 2015

Super! wątek zamknięty Często korzystam z usług Caro Taxi i gorąco polecam wszystkim tą korporację!!...
~Marian
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 lutego 2015

POLECAM! wątek zamknięty Polecam CARO TAXI. Bez problemu można dodzwonić się, ceny ok, krótki termin...
~Beata
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 czerwca 2014

Dramat! wątek zamknięty Nie dość,że długi czas oczekiwania to na dodatek jedna z droższych...
~czarna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 marca 2014

Polecam wątek zamknięty szczerze polecam korporację Caro taxi 8,02,2014 jechałam z panem numer 19...
~ola
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 marca 2014

MONA - opinia wątek zamknięty POLECAM KORPORACJĘ CARO TAXI A W SZCZEGÓLNOŚCI PANA Z NUMEREM 19 MIŁA OBSUŁGA...
~MONA
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 stycznia 2014

... wątek zamknięty Szczerze odradzam kierowce z numerem bocznym 1831 - nie wiem jak inni...
~redjazz
2

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 października 2013

Jestem bardzo zadowolona wątek zamknięty Polecam firmę CARO TAXI. Skorzystałem już kilka razy i jestem bardzo...
~Klientka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2013

Polecam wątek zamknięty Szczeże polecam,wsiadłem do pana z nr 19 z postoju przy pks,normalnie byłem w...
~seba
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 24 września 2013

Polecam wątek zamknięty Wsiadlem do Pana z caro taxi z postoju przy Medisonie byl to opel zafira...
~Przyjezdny
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2013

poprostu polecam wątek zamknięty Wczoraj zupełnie przypadkiem i nie świadomie skorzystałam z tej korporacji i...
~Malwina
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 grudnia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry