Widok
średnia..
nie czytałam opinii przed pójściem do tej restauracji, przejrzałam na szybko menu, pierwsza opinia ok. poszliśmy. zostaliśmy przywitani z grymasem na twarzy kelnera, że przychodzimy bez rezerwacji i zajmujemy stolik większy niż przysługuje 2 osobom.. jedzenie - sosy w sklepowych opakowaniach? porażka. ryż meksykański to rozgotowana paćka. tortilla napakowana warzywami, mięso ledwo ledwo. lokal sprawdzony, ale nie wrócimy już tam, bo szczerze wszystkie pozycje w menu bardzo podobne do siebie.. szkoda.
Moja ocena
Pueblo
kategoria: Restauracje
obsługa: 3
menu: 3
jakość potraw: 3
klimat i wystrój: 3
przystępność cen: 3
ocena ogólna: 3
3.0
* maksymalna ocena 6