Widok

stała praca

Witam. Gdzie najlepiej pójść do pracy? Chodzi mi o pracę na pełen etat, po okresie próbnym umowa o prace. Gdzie zarobić normalne pieniądze (myślę ok.1800 netto)? Macie jakieś propozycje. Temat grzecznościowy, niemiłych komentarzy nie trzeba dodawać. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrob kurs fryzjerski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chyba nie rozumiem pytania.. :(
Gdzie? do biura, z możliwością zaróbków większych niz 1800..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie rozumiem odpowiedzi na to pytanie
jaki to jest zawód "do biura"? bo ja takiego nie znam....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli nie ma się kierunkowego wykształcenia, to można aplikować na stanowiska pomoc biurowa, asystent..
Rozumiem że lubisz się przyczepić dla samej zasady ale chyba nie ma takiej potrzeby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

już lepiej

na asystenta czy pomoc biurową są wprawdzie niskie wymogi ale żądanej kwoty na takim stanowisku nie zarobi
W takiej sytuacji biorą na darmowy staż lub minimalna krajowa to Max co można zarobić przy tych założeniach
możliwości dorobienia brak, w biurze nadgodzin nie ma za bardzo jak zrobić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czasami się udaje.. trzymam kciuki za wytrwałość i chęci w szukaniu pracy.
Ja ze średnium w ciągu 2 lat awansowałam z pomocy sekretariatu na księgową, ale bardzo dużo pracy mnie to kosztowało i oczywiście studia zaoczne w toku.
W sklepach można zarobić mniej więcej takie pieniądze ale to praca zmianiowa.
Zarobki około 2000zł można mieć w salonach typu Orange, Play.

My do firmy szukaliśmy przez kilka miesięcy pomocy księgowej, gdzie "najtrudniejszym" wymaganiem była znajomośc języka angielskiego w stopniu min. podstawowymi - z tym że od razu zostajesz zapisany na j. angielski w firmie. bardzo cięzko było znaleźć chętnych..

Powodzenia Autorko!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zgadzam się, trzeba szukać cierpliwie. A "Kocio" ma chyba takie hobby komentowania na tym forum więc nią się nie przejmuj ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ty po co pociskasz tego typu kocopoły - hobby takie, czy co?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

biedronka, fabryka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykre jest to, że 1800zł jest w tym kraju nazywane "normalnymi pieniędzmi". To nie są normalne pieniądze. To kwota która pozwoli Ci przeżyć na poziomie absolutnego minimum egzystencji. Bez możliwości rozwoju zawodowego, intelektualnego, nie wspominając już o takim zakupie mieszkania. Samsung Galaxy S5 to nie wszystko.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Firmy sprzątające nie mają chętnych a mozna zarobić ok 2000 zł. Tak samo sklepy spożywcze z chęcią dają umowę o prace bo pracowników brak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

No niestety tak to jest, jak się żyje w Pakistanie Europy. Przeciętny Polak i sensowna pensja? Gdzie tam... Mają nas za pastuchów, którym można parę zł rzucić. Z kolei praca dla Polaka - "przedsiębiorcy" wcale nie lepsza. Cwaniakowanie, oszukiwanie i jęczenie pracodawcy na każdym kroku. Idź pan w ch... :(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie zarobić normalne pieniądze (myślę ok.1800 netto)? Gratuluję ambicjii
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Whaat?! Przecież za 1800netto nie da się przeżyć miesiąca. Jak to mogą być normalne pieniądze? Dla kogo? Podziwiam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Normalne pieniądze przy tych cenach żywności, mieszkań, to taka pensja minimum powinna się zaczynać od 3tys w górę, nawet 3,5tys :) Ale żyjemy w Polsce, tutaj jak się nie postarasz sam, to pieniędzy większych nie zarobisz, trzeba mieć albo wykształcenie, albo plecy, albo pójść do sejmu, czy zostać bandytą :) Powodzenia, ciężka praca przed Tobą...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego jest jak jest, skoro Polski pracownik uważa że 1800 netto to dobre pieniądze to dlaczego potencjalny pracodawca miałby wyprowadzać ich z błędu?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lidl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Własny biznes - jak się reklamować? (176 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...

prawnik/ radca prawny odnośnie ZUS - szukam (17 odpowiedzi)

nie wiem czy dobry temat; czy ktoś może polecić prawnika,radca prawnego lub kancelarię...

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

do góry