Odpowiadasz na:

Re: standardowe pytanie - jak żyć?

jak ktoś się uprze akurat na tego lekarza to nie ma wyjścia, ale bez przesady, w klinikach można znaleźć wielu dobrych i polecanych lekarzy.Wiele pakietów oferuje wybór kilku klinik i można sobie... rozwiń

jak ktoś się uprze akurat na tego lekarza to nie ma wyjścia, ale bez przesady, w klinikach można znaleźć wielu dobrych i polecanych lekarzy.Wiele pakietów oferuje wybór kilku klinik i można sobie dobrać różnych specjalistów.
Najlepszy ortopeda w trójmieście np.tylko i wyłącznie przyjmuje w clinica medica.
A np. w pakiecie pzu gwarantowany czas na wizytę u specjalisty był 5 dni, gdzie do tego samego lekarza umawiając się prywatnie czekałoby się co najmniej 3 tygodnie (to akurat dotyczyło endokrynologa dziecięcego ale akurat ten przykład dotknął mnie osobiście i to weryfikowałam).

Mój pakiet nie obejmował tylko i wyłącznie jednego badania krwi - antyciał przy grupie krwi RH- - badanie było wykonywane w czasie ciąży dwa razy- co łącznie kosztowało dodatkowo jakieś 60 zł,wszystko inne było w cenie abonamentu.

zobacz wątek
13 lat temu
~nilkaa

Odpowiedź

Autor

Ogłoszenie
Polityka prywatności
do góry