mam pytanie..chce isc do dentysty a nie wiem czy w tej przychodni na stryjewskiego 29 przyjmuje stomatolog na nfz???
00
~dorotaczekolada
83.21.127.*
(14 lat temu) 18 lutego 2012 o 08:13
jest strasznie niemila i potrafi obgadywac pacjentow.. siedzac na fotelu sluchasz jak opowiada pomocniczce jak to poprezdniemu pajentowi smierdzialo z geby...:/
potrzebujesz dokument ubezpieczenia-rmua,zaswiadczenie albo cos
najlepsza ta dentystka nie jest.chamska strasznie i wiele zebow juz spieprzyla..ale na stogach innej na nfz nie ma..