Widok

strona o podanym adresie nie istnieje

Po raz kolejny, jak chcę przeczytać artykuł, i wchodzę do niego z poziomu form to jest problem. Po kliknięciu w link, który ma mnie przenieść do artykułu pojawia mi się komunikat "strona o podanym adresie nie istnieje". A znowu na głównej artykułu nie widzę.

http://forum.trojmiasto.pl/Jak-oni-mieszkaja-przytulny-dom-z-widokiem-t580678,40,84183.html

Help Adminie :)
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawa załatwiona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję :)
Wiele kobiet marzy o rycerzu w lśniącej zbroi. Ale większość musi zadowolić się giermkiem
w dziurawych skarpetkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co ze znikającymi wątkami ? nie wystarczy że są blokowane ? mimo wszystko mogłyby być widoczne .....

a co z postami w których komputer wykrył wg swojego klucza tzw. "niedozwoloną treść" ? człowiek się namęczy "dyrdymały" powypisuje i okazuje się że na darmo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma znikających wątków. Są ewentualnie wątki zablokowane.

Czy ten problem ze "znikającymi wątkami" nadal występuje?

Co do niedozwolonej treści to nic poradzić nie mogę. Jeżeli treść/fraza jest niedozwolona to znaczy, że z jakiegoś powodu nie można jej używać. Najczęściej dotyczy to treści reklamowych i wulgaryzmów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A gdzie te wątki zablokowane są? coś tam dziś widziałem o przerwie świątecznej i wątek znikł.

Co do niedozwolonej treści nie można jej gdzieś podać bo naprawdę trudno się domyślić co tam ktoś wymyślił że będzie niedozwolone , a po wciśnięciu wyślij nie ma już możliwości odzyskania i trzeba wszystko pisać od zera.

Zrobić Dopisek np Treść zaakceptowana warunkowo usuń "cośtam cośtam" inaczej komentarz zostanie skasowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wątki zablokowane znajdują się w czeluściach forum czyli miejscu niedostępnym dla zwykłego użytkownika.

Co do niedozwolonych treści to nie ma co kombinować. Nie ma aż tylu zakazanych słów, aby kombinować z nowymi mechanizmami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Adminie, nie odpowiedziałeś, co z wątkiem o przerwie świątecznej - dlaczego zniknął?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wtf test
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
test
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to już wiem kilka znaków zapytania - tworzy niedozwoloną treść - Dlaczego ?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
> a co z postami w których komputer wykrył wg swojego klucza tzw. "niedozwoloną treść" ? człowiek się namęczy "dyrdymały" powypisuje i okazuje się że na darmo

wdr (2014-03-26 02:37): "Następnym razem przemyślisz treść , zawrzesz esencję i nie będziesz lał wody. Wiedz że później my to musimy czytać."

http://forum.trojmiasto.pl/Sht-Fck-i-kurk-Mc-t531837,1,40.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum O forum

Jak wstawić na forum aktywny link strony internetowej?? (221 odpowiedzi)

jak w temacie. proszę o pomoc??

do góry