Widok

studio fryzjerskie ROMA ?

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy ktos moze cos powiedziec o tym salonie fryzjerskim znajduje sie w Gdansku-Przymorzu. Byli na targach i czesali modelki, powiem ze b. ladnie - a ja szukam fryzjera do moich dlugich wlosow - moze ktos z was slyszal o tym salonie? Jak czesza i czy ich fryzurki sa trwale?? czy ktos z was robil sobie tam fryzurke na swoj slub?
Dziekuja za odp. i pozdrawiam.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wybieram sie w tym tygodniu na probna dam ci znac po. Slyszalam swietne opinie na ich temat od wielu osob, ale dopiero dzisiaj mialam okazje sie przekonac. Jezeli poradza sobie z moimi wlosami to bede ich podziwiac haha...Zobaczymy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie:)spytaj prosze czy czesza w domu czy trzeba do nich jechac.dzieki.a no i ceny bylyby mile widziane:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co pytalam na targach to powiedziala m pani ze oni do domu nie przyjezdzaja, ale moze sa jakies wyjatki....

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Danuśka a gdzie dokładnie jest ten salon??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
adres przeslalam na emaila

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki :)

maga czekam na relacje bo też nie mam jeszcze fryzjerki

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwonilam do tego salonu, pani bardzo sympatyczna, najpozniej m-c przed trzeba przyjsc sie pokazac - chodzi o wlosy, wiedziec jaka ma sie wiazanke, suknie - najlepiej zdjecia.
Fryzurka slubna kosztuje ok 100 zł. Panie nie przyjezdzaja do domu - trzeba przyjechac do nich
Na reszte relacji czekamy od osob ktore czesaly sie w tym salonie.
Przede wszystkim jak z trwaloscia.?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak bede po dam znac! Najpozniej do konca przyszlego tygodnia sie wybiore.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez poprosze o adres tego salonu ma maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne fryzurki dla długich włosów robią w salonie w ETC
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tzn w intermarche we Wrzeszczu na pietrze??? fajne , ale czy trwale???

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc! Bylam wczoraj! Pani uwinela sie w ponad godzinke z moimi wlosami (a to ciezka sprawa dlugie, geste). Zakrecila mi je tak jak chcialam i do tego przedstawila trzy bardzo fajne mozliwosci upiecia fryzury. Zaplacilam 50 zl. Przed slubem jeszcze bede szla na balejage i to wszystko. Normalnie idzie sie miesiac przed slubem na probna i wtedy Ona zapisuje na konkretny termin (ja poszlam teraz bo nie mieszkam tutaj). Fryzura wytrzymala i jeszcze sie trzyma ale moim zdaniem tu duzo zalezy tez od samych wlosow. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Maga, a masz moze zdjecie swojej fryzurki???
mozesz przeslac na emaila??? ja tez mam dlugie , proste i geste wlosy i tez chce zakrecic.
A kiedy masz slub i czy mialas zdjecia swojej sukni i bukietu ze soba? i czy pani do tego ta fryzurke dobierala??

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Slub mam 24 czerwca, jakis czas temu rozmawialysmy na gadu!? Pamietasz?
Ja tylko opisalam Pani moja suknie i tyle, zreszta mi sie malo rzeczy podoba i co do fryzury wiedzialam konkretnie co chce i tak mnie uczesala potem bylam na przymiarce sukni i wszystko pasuje. Na targach robila bardzo podobnie fryzury, krecila na lokowke i dowolnie upinala, ja mialam tak samo. W sukni najwazniejsza jest gora, czy odkryta z jakim dekoltem. Zdjec nie mam. Bukiet wazny tylko wtedy jak chcesz miec we wlosach upiete kwiaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak tam z godzinami otwarcia? bo ja mam makijaż na 10 no i chciałabym fryzurę robić już ok 8.30 bo jeszcze mama i teściowa też muszą się uczesać....

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od wtorku do piatku od 10.00 do 18.00, w soboty 10.00 14.00. Poniedzialek nieczynne. Mysle,ze jest to kwestia dogadania sie, tym bardziej jezeli chodzi o wieksza ilosc osob mama, ciocia itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ETC jest na Zaspie

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, możecie podać mi adres tego salonu Roma,bo ja mieszkam na Przymorzu, ale nie wiem gdzie to jest.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedyny duzy pawilon pietrowy na rynku na Przymorzu, innego nie ma. Sa tam, 3 salony: Klips, jakis inny i wlasnie Roma.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uhm, chyba już wiem, dzieki :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...

do góry