Widok

studio glamour gdynia

Czesc
Mam pytanie czy ktos byl w studio glamour w gdyni na ul. abrahama?
Podobrno robią tam super paznokcie. Napiszcie czy warto tam isc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli nie ma Pani na co wydać to lepiej na tace w kościele.Jedna była dobra dziewczyna, ale odeszła ,będę miała jej namiary,gdzieś w centrum w grudniu otwiera salon to dam znać,jest jeszcze pami magda ale żadko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i tu się zgadzam!!!na innym forum czytałam o P.Ani , która niby świetnie robi pedicure-co za bzdura-nie ma żadnego przeszkolenia;pozalewałam skórki czerwonym lakierem tłumacząc,że ma zły dzień. Dla mnie żenada
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BYLAM I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA OBSLUGA I KOSMETYKI NA WYSOKIM POZIOMIE,UWIELBIAM LAKIERY I KOSMETYKI NA KTORYCH TAM PRACUJA!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej pani w markowych ciuchach^^ jesteś w błędzie że słoma z butów Ci nie wystaje...ale IP Cię kochaniutka zdradza...^^
Pewnie nie wiesz co to...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czytam to i widzę zazdrość -zawiść o markowe ciuchy??gratuluję tej która je nosi i zapewne będzie ją stać na skorzystanie z waszych usług
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

sucha skóra (66 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

do góry