Ja bylam tylko w lisa ferrera we Wrzeszczu i jakis jeszcze troche nizej blizej ronda Slowackiego, ale tam nie ma co zagladac. Wczesniej byly watki poruszane co do salonow sukien, wszystko piknie opisane.
polecam salon sukien "Beauty", W Gdańsku i we Wrzeszczu, mają bardzo duży wybór i ładny:)))
00
~ewaipiotr
(18 lat temu) 20 stycznia 2006 o 23:29
tez polecam beauty suknie niczym nie odstaja od innych a ceny konkurencyjne no i jak chcesz wypozyczyc to panie sie nie krzywia jak to sie zdarza w innych salonach, ja juz tam zarezerwowalam swoja sukienke na czerwiec :)
salon Grazyna na Zabiance fajna wlascicielka i fajne modele sukienek ceny wypozyczenia 600-1000 nie pobierana jest kaucja
kacha
00
~Ewita13
(18 lat temu) 21 stycznia 2006 o 22:13
Sylwia gdzie ten salon??
00
~marlena 1980
(18 lat temu) 22 stycznia 2006 o 00:00
To chyba jakaś autoreklama , bo suknie są tam z przed kilku lat , po przejściach, jak dla mnie - ochyda.
00
~moncia
(18 lat temu) 22 stycznia 2006 o 00:10
Ja też polecam salon grazyna na Żabiance. Bardzo miła obsługa, szczerze doradzi i ceny w miare. po długich poszukiwaniach sama się zdecydowałam na wypożyczenie sukienki w tym salonie
00
~sylwia777
(18 lat temu) 24 stycznia 2006 o 10:09
uważam że nie masz racji, ja osobiście wypożyczałam w Gdańsku i sukienka była cudowna. A jeżeli decydujemy się na wypożyczanie sukienki białej to musimy się liczyć z tym, ze już była noszona. Jeżeli kogoś stać to w tedy można kupić sobioe nowiutka sukienkę.