Widok

super!!!

Poszukiwacze Przygód z Gdańska to sprawdzone przeze mnie w tym roku biuro. Moja córka była w Murzasichle na obozie aktorskim i wróciła zachwycona. Kadra mimo młodego wieku kompetentna, wypełniała bardzo dokładnie, efektywnie i w sposób odpowiadający dzieciakom ich czas wolny. Miałam duże obawy posyłając dziecko z nieznanym biurem, ale muszę powiedzieć, że bardzo mile się rozczarowałam. Warunki, w jakich dzieci mieszkały były dla mnie, jako rodzica zaskoczeniem - przytulny czysty pokój z łazienką, balkonem z widokiem na główny fantastyczny łańcuch Tatr, na zewnątrz basen z podgrzewaną wodą, chata góralska, w której dzieci miały ogniska przy deszczowej pogodzie, ogromna, bardzo zadbana stołówka - wszystko to mnie bardzo uspokoiło (widziałam to osobiście, gdyż po obozie osobiście odbierałam córkę).
Transport pociągiem też bardzo dobrze zorganizowany. Nie miałam żadnych problemów z odnalezieniem opiekuna. W pociągu czekał zarezerwowany przedział i córka bez komplikacji dotarła na miejsce. W przyszłym roku nasza pociecha zadeklarowała ponowny wyjazd z tym biurem, na inny obóz tematyczny.
Moja ocena
obsługa: 6
 
pomoc merytoryczna: 6
 
oferta: 6
 
promocje: 4
 
przystępność cen: 4
 
ocena ogólna: 5
 
5.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia - mężczyzna!!!:-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry