Widok

super wypożyczalnio-sklep!!!

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ponad rok temu brałam slub i poszukiwałam sukienki. Mam rozmiar 42, wiec nie było mowy, zebym sobie zamówiła w sklepie - tam są tylko 38. Koleżanka poleciła mi sklepo-wypozyczalnie na ul. Danusi we Wrzeszczu. Tam jest taka pani, która szyje suknię według Waszego (lub swojego) projektu. Można ja zakupic lub po prostu po ślubie oddać. Płaciłam za tą druga wersje 700 zł.
Moja suknia była dokładne jak jedna z tych katalogów ze sklepów (za darmo welon, rekawiczki i inne dodatki). Taka, jak miałam suknie kosztowałaby jakieś 6.000 zł. Jestem zachwycona i wspominam ślub z zachwytem. Wszyscy goscie byli zachyceni
Na prawdę polecam. Tanio i profesjonalnie. A tak nie wygląda - z zewnatrz!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyzby samoreklama ? Dalam sie zwabic niska cene w zeszlym roku i coz strasznie sie rozczarowalam. Model ktory otrzymalam znacznie odbiegal od wybranego . Mial byc taki jak w katalogu lub zblizony no ale niestety jakosc uszycia i tkaniny pozostawialo wiele do zyczenia. Ja nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie, nie jest to samoreklama. Ja po prostu nie miałam pieniędzy, a jestem o wiele bardziej zadowolona, niz kolekzanka, ktora kupila sukienke w sklepie. Poza tym, co potem z nia zrobisz?? W trumnie Cie w niej poloza na 100 lat?????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masz procent od właścicielki czy co? To co polecasz to jest jedne wielkie dno. Wprowadzasz tylko ludzi w błąd!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dlaczego tak naskakujecie na age. Kazdemu podoba sie co innego. Nie wprowadza ona nikogo w blad. Po prostu chce podzielic sie informacjami. Przeciez to, ze polecila jakas firme nie znaczy, ze trzeba z niej skorzystac - a moze warto do niej zajrzec i przekonac sie, czy to, co oferuje ta firma jest warte zachodu, czy tez nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wrzeszcz Górny

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

sklep z pokrowcami, etui do telefonów (21 odpowiedzi)

Witam! Poszukuje dobrego i niedrogiego sklepu z pokrowcami/etui do telefonów w Gdańsku....

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.

do góry