Widok

suplementy

co sadzicie o suplementach firmy Zarapharm? sa one dobre i skuteczne? najbardziej interesuje mnie ten suplement pure nmn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

czytalam niedawno o nich, maja dobra opinie wsrod ludzi. ja jeszcze osobiscie jeszcze nie kupowalam, ale mam zamiar sie nimi dosuplementowac,aby moc zajsc w ciaze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ewa Izie poleca, czyli sama sobie. gratulujemy kompletnego braku wiedzy o umieszczaniu reklam w necie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie słyszałam o nich, ale od siebie mogę polecić suplementy z marki now, kupuje je na allegro
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja od nich mam biotynę i mogę polecic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I kolejne osoby same sobie polecają produkty. Marketing w Polsce aż tak kuleje???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale na co skuteczne ? To dorgie coś??? ..... przestancie dziewczyny szkoda kasy próbowałam jak miałam problem z włosami ... straciłąm czas z tym ... przerzuciłam się następnie na 2 produkty o których przeczytałam na forum i u mnie zadziałay i dziś jestem właścicielką pięknych gęstych włosów ale po ciąży była masakra na głowie ... Jakiś czas temu byłam u nas w Poznaniu w centrum nie opodał św, Marcina na ul Ratajczaka jest sklep konopny Konopna Farmacja zaszłam tam i kupiłam pare rzeczy - Szampon konopny z biotyną i ekstraktem skrzypu polnego od Pharmazis bogaty jest w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe, witaminy A, B1, B2, B6, C i E, kwas fitynowy, D-pantenol i prowitaminę B5, i włąsnie jest typowo przeznaczony do zapobiegania nadmiernemu wypadaniu włosów. Szampon i ta siarka organiczna przyspieszyła wzrost włosów! siarkę organiczną MSM i szczerze powiem, pomogło. Używałam ok 2 mies. zampon przyspieszył wzrost włosów! włosy zaczeły mi szybciej rosnąć więc polecam.... faktycznie ruszyło miałam pełno baby hair jak to mówią, taka aureola puszku, czyli nowo rosnących włosów. natomiast żeby włosy się nie puszyły zaleciła stosować olejek konopny na włosy pięknie lśnią i zauważyłam że się nie łamią jak przedtem są zdrowszeZaczęłam stosować olejowanie włosów olejkiem konopnym editt . pięknie lśnią i zauważyłam że się nie łamią jak przedtem są zdrowsze stosuję go też na twarz super nawilżenie szukajcie tych produktów u nich na stronie lub u siebie w mieście !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...

Jak sobie radzicie z migreną? (133 odpowiedzi)

Kobietki, czy któraś z Was też cierpi na migreny? Ja już nie mogę, migreny miewam odkąd pamiętam,...

Ulubione perfumy (6 odpowiedzi)

Cześc. Jakie są Wasze ulubione zapachy na co dzień? Jesli chodzi o mnie to uwielbiam Dior pure...

do góry