Widok

suuuuuuper :-)

Dzis skorzystalam poraz pierwszy z uslug Masu Masu , obdzwonilam ok. 8-10 gabinetow masazu (w jednym dniu ) i nigdzie nie mieli niby miejsc (no jasne ) ostatni tel byl do Masu Masu . I tutaj mile zaskoczenie bo pani ktora odebrala ( przemila) od razu zaproponowala termin , na szczescie w dogodnej dla mnie godzinie . Poprosilam o doradzenie masazu i tutaj kolejna mila niespodzianka ``autorski masaz Masu Masu`` po prostu strzal w dziesiatke . Masaz twarzy podczas 90 minutowego masazu po prostu mistrzostwo swiata . Mogla bym przychodzic na sam masaz twarzy nie wiem czy macie go w ofercie jesli nie to koniecznie trzeba go wprowadzic majstersztyk :-) Pani masazystka (niestety nie pamietam imienia , blondynka w kreconych wlosach) rewelacja , idealne wyczucie nacisku , niesamowite . Bylam na wielu masazach ale faktycznie ten byl zupelnie inny :-) wroce na pewno :-) pozdrawiam :-)
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: 6
 
jakość usług: 6
 
klimat i wystrój: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Dziękujemy za miłe słowa. Już w lipcu w naszej ofercie pojawi się 30 minutowy masaż twarzy wraz z głową. Pozdrawiamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry