Widok

świnia morska

dostałem świnie na tygodniowe przechowanie 2 lata temu, już wtedy miała 4 lata - ile mam jeszcze czekac jak wywinie orła? klatka co prawda duża ale stoi na podłodze, sałata kosztuje 5 pln a ta zamiast mniejszczego (gdzieś wyczytałem) ma coraz większy apetyt, od zawsze była dzika więc nie wiem jakie to ma być pocieszne zwierzątko, co tylko zobaczy ruch w meiszkaniu drze tego ryja o żarcie i juz mnie szlag trafia, za jednym zamachem dostaje dużo sałaty, buraka, marchew siano a tej wiecznie mało.
Nie mam czasu na szukanie jej domu i dawać ogłsozenia a tym samym przyjować rodziców z bachorami celem zapoznania się ze zwierzątkiem bo i tak ten pasożyt nie wyjdzie ze swojej jamy, pytałem w sklepach zoologicznych, kasjerki w biedronce a te zaczeły już mnie unikać jak im wspominam o adopcji. Znając moje szczęście to "moja" zaraza pobije nastepny rekord w długowieczności...
może ktoś reflektuje?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Można by ja zjeść .... Co Ty na to ?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Misiak napisz śmiało, że chcesz świnkę ale bez klatki ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

świnki morskie to najpopularniejsze zwierzą hodowane na mięso w Andach
można by hodować i u nas, mnożą się równie łatwo, a nie uciekają jak króliki,
ale nie ma rynku, ludzie jednak kojarzą tu to zwierzę nie z posiłkiem,
tylko z pupilem

a szkoda. niezłe mięso. lepsze niż kurczak.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Co tam u świnki? ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Świnki morskie łatwo się przeziębiają. Wystarczy dobry przeciąg w chacie... i po śwince ;)
Niestety pierwsza z moich tak skończyła, chociaż to nie było celowe, bo była kochanym milutkim i bardzo towarzyskim futrzakiem. Potem żadna inna już taka nie była...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

To ciężki problem, nie powinieneś tak myśleć o swoim zwierzątku, jeżeli już zgodziłeś się zaopiekować tą świnką morską to powinieneś się wywiązać z tego i naprawdę dobrze się nią zajmować, a jeżeli nie dajesz rady to zastanów się nad tym, żeby ją po prostu oddać komuś innemu.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

No przecież tym napisał, że chciałby ją komuś oddać.
Zgodził się opiekować świnką 2 tygodnie, a nie rok (teraz to może nawet dwa lata). Wywiązał się i mógł ją wypuścić za drzwi. Nie zrobił tego i trzeba to docenić.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

one jedzą trawę, masz jej pod dostatkiem za oknem i spokój. Moja świnka jadła dziennie reklamówkę trawy, żyła 6,5 roku
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wrzuciłam Twój post na forum zajmującym się adopcją świnek morskich, może ktoś się zgłosi...

Ja ją wezmę i to zaraz napisz mi namiar tel.693 152 164

A co, skończyła się karma dla węża?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zwierzaki

Ferma lisów (6 odpowiedzi)

Witam Poszukuje osób, które mieszkają w Kazimierzu i mają problem z fermą. Poszukuje ponieważ...

Sucha karma (12 odpowiedzi)

Hej. Mam pytanie czy znacie markę Mills Farm? Karmię moją sunię suchą karmą, do tej pory...

BARF gdzie kupic mięso? (33 odpowiedzi)

Hej Karmi ktoś z Was zwierza swego BARFem? Szukam dobrego punktu gdzie można się zaopatrzyć...

do góry