Wczoraj wraz ze znajomymi gościłem w lokalu Cico i muszę przyznać, ze była to czysta przyjemność. Miły wystrój, przyjemna muzyka oraz uśmiechnięta i życzliwa obsługa. Kilka chwil wcześniej przed przyjściem do Cico spędziliśmy 30 minut w innym lokalu na Starówce, gdzie najpierw nie mogliśmy doczekać się obsługi, a potem o naszym zamówieniu po prostu zapomniano ( nawet nie usłyszeliśmy przepraszam). W Cico natomiast zostaliśmy od razu obsłużeni przez uśmiechnięta panią, która nie pozwoliła nam czekać długo na zamówienia, mimo dużego ruchu. Poczucie humoru obsługi, uprzejmość oraz mila rozmowa z panią kelnerką sprawiły, ze poczuliśmy się jak mile widziani goście. Jedzenie oraz koktajle alkoholowe, których próbowaliśmy były również wyśmienite. Wszystko bardzo ładnie podane i smaczne ( kucharze spisali się na medal) . W karcie jest bardzo duży wybór drinków, wiec każdy znalazł coś dla siebie ( pan barman naprawdę zna się na rzeczy). Z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal każdemu. Biorąc pod uwagę jakość serwowanych dań oraz przemiłą i profesjonalną obsługę jest to jeden z lepszych lokali w Trójmieście w jakich bywałem.