Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
tragedia! wątek zamknięty Byłam tam pare razy i za każdym razem bardzo długo czeka się na obsługę. Poza...
~EM
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 5 czerwca 2015

tragedia !!! wątek zamknięty Wczoraj wybralem się na obiado-kolacje. Nie będę tworzył wielkich wywodów i...
~smerek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2015

Tragiczna obsługa wątek zamknięty Byliśmy ze znajomymi na kawie. Najpierw 15 minut czekaliśmy na menu, następne...
~MK
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 maja 2015

Brak zarządzania i pojęcia o gastronomii !!!!!! wątek zamknięty Wybraliśmy się ze znajomymi w niedziele na obiad wspólny, zaproponowałem...
~karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2015

Wielkie rozczarowanie wątek zamknięty Witam serdecznie, w sobotę wybrałam się z przyjaciółką na kolację, niestety...
~Monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 marca 2015

co sie stalo z dawnym CICO? wątek zamknięty Przyszłam odwiedzić swoj ulubiony lokal i co.. z klimatycznego, cieplego...
~danka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 listopada 2014

Obsługa a raczej jej brak wątek zamknięty Wczoraj wraz z moją partnerką chciałem spędzić miły wieczór przy lampce wina....
~Adam
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Fajny klimat i miła atmosfera wątek zamknięty Kolejny raz zostałem mile zaskoczony, oprócz dobrego jedzenia muzyka na żywo...
~Krzysiek z Żoną
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 maja 2014

niesympatyczna obsługa wątek zamknięty cenowo szału nie ma ale jedzenie w porządku, desery b.dobre, szczególnie...
~zniesmaczona
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 grudnia 2013

nie polecam wątek zamknięty Kawa z syropem miodowo cynamonowym i innnym smakiem...nie dalo sie wypic do...
~niezadowolony kilent
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2014

Niedobre jedzenie poza pomidorową wątek zamknięty Sałatki byle jakie z mięsem prosto z chłodziarki, żeberka tłuste i...
~Schirowany po zjedzeniu żeberek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 kwietnia 2014

super wątek zamknięty kolejna świetna impreza w cico chociaż jedzenie w zeszłym roku na tej samej...
~anka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 stycznia 2014

Coś się popsuło wątek zamknięty Wydaje mi się, że kiedyś w CICO było lepiej. Właściciel mógłby zwrócić uwagę...
~Chani
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

ovis - opinia wątek zamknięty Profesjonalna i szybka obsługa, mimo pełnej sali. Pani kelnerka nie musiała...
~ovis
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 listopada 2013

Polecam! wątek zamknięty Super miejsce,jedzenie przepyszne,herbatki pyszne i duży wybór,kawy tez...
~Klientka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 września 2013

Sniadanie dla 2 osób wątek zamknięty Śniadanie dla 2 osób za 30zł jest naprawdę duże. Praktycznie nie da się zjeść...
~Marta i Mikołaj
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 1 czerwca 2013

Super restauracja wątek zamknięty Bardzo dobre jedzenie, lokal czysty na szczególne uznanie zasługują kelnerki...
~Pi.
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Polecam wątek zamknięty Do tej pory bylam 2 razy i mialam okazje jesc desery i drinki, a sa one uczta...
~Zyrandol
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 marca 2013

Niesamowite miejsce wątek zamknięty Pierwszy raz byłam na śniadaniu w niedzielny poranek- niesamowite...
~Alicja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 marca 2013

szark - opinia wątek zamknięty obsługa miła, jedzenie smaczne, ale drogie i bardzo mały wybór. wystrój...
~szark
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 marca 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
155

postów

133

wątków

do góry