Widok

szcepinia w 2 miesiącu życia przychodnia Pogórze

Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Drogie forumki czy wasze dzieci też tak płakały przy szczepieniu? Nie wiem czy tak nieudolna pielęgniarka ale jak wbiła igłę w nóżkę mojego 7 tygodniowego synka to aż USIADŁ. Co prawda nie wykupiłam szczepionki skojarzonej, ponieważ słyszałam złe opinie na temat tak wysokiej dawki podanej jednorazowo. Teraz jednak się zastanawiam nad tym gdyż czeka mnie to jeszcze w maju i chciałabym zaoszczędzić mu cierpienia. A wy jaką opcję wybrałyście? Co sądzicie o szczepionkach skojarzonych?


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem, czy kazda dzidzia tak placze, ale moja w 2 mies zycia pzy szczepieniu wyla wrecz, potem bylo juz lepiej:) Szczepimy sie na Wzgorzu. Tez nie bralismy skojarzonej z tego samego powodu co Ty, zreszta lekarka potwierdzila Nasze zdnaie:) Bedzie lepiej przy kolejnym szczepieniu:)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasia a powiedz czemu jeździsz aż na Wzgórze skoro Pogórze masz bliżej? Warto się tam przepisać? Ja sama należę do przychodni na Oksywiu ale niestety pediatry tam nie ma :( A przychodnie na Porębskiego wybrałam dla dzieciaków z wygody.


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Pogórze

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Transport, przeprowadzki (33 odpowiedzi)

https://ogloszenia.trojmiasto.pl/transport-przeprowadzki/transport-przeprowadzki-ogl62931286.html

do góry