Widok

szcz*tki watykanskich ofiar

nie zycze sobie aby ten watek był automatycznie
bez sprawdzania usuniety
jak poprzednie o zbrodniach watykanskich
administracjo!

to jest tylko wzmianka na wp
ale gdzie indziej sa dokladniejsze artykuly nt
od lat prowadzone sa sprawy nt mlodych dziewczyn i dzieci znikajacych
a te znikniecia powiazane sa z kregiem watykanskim
o rytuałach i mordach dokonywanych przez ten swiatek
pisze nawet główny egzorcysta Amorth

https://wiadomosci.wp.pl/rzym-odkryto-kolejne-kosci-w-piwnicy-nuncjatury-6314072203212417a
//www.rp.pl/Kosciol/181039907-Ludzkie-szcz*tki-znalezione-w-nuncjaturze-w-Rzymie-Jedna-z-najwiekszych-wloskich-zagadek-rozwiazana.html

https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ludzkie-szcz*tki-w-siedzibie-nuncjatury-w-watykanie/ylns4m4
i inne

porwana dziewczyna wacale nie maiał zwiazku z Ali Agca jak probuja zaciemniac watykanskie diabły
tylko z ich pedofilskimi rytuałami
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

".... jak twierdził również prałat Simeone Duca, watykański archiwista, były organizowane imprezy, w których jako odpowiedzialny za «rekrutację dziewczyn» brał udział także żandarm Stolicy Apostolskiej. Myślę, że Emanuela padła ofiarą tego kręgu. (…) Wkrótce po porwaniu nastąpiło morderstwo i ukrycie ciała. (…) W sprawę był również zaangażowany personel dyplomatyczny obcej ambasady przy Stolicy Apostolskiej.."
z wywiadu ks Amortha do jakiegos tam G.G i to juz w 2012 r

i nadal klaniacie sie tej instytucji
pelnej bestii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sytuacja jest dużo bardziej dramatyczna, niż Ci się wydaje. Dlatego walczymy. "Ojciec Święty będzie musiał wiele wycierpieć" - Miriam w Fatimie. To dotyczyło papieża Polaka, mimo że wypowiedziane zostało w 1917. On dostał informację o tym, co wydarzyło się 29 czerwca 1963 roku. Doskonale rozumiał też słowa Pawła VI o tym, że swąd szatana przeniknął watykańskie mury. Nuda....
Bramy piekieł Go nie przemogą, a wynik tej zabawy jest znany od stworzenia świata. Nadal zachęcam do zapisania się do zwycięskiej drużyny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

bozesz
"ojciec swiety bedzie musiał wiele wycierpiec"

jakze to zdanie jest wymowne

cierpi za miliony małych owieczek?!

on sie ma swietnie chlopie i za nikogo nie cierpi
i on nic i za nic nie cierpi!

cierpia ofiary a nie kaci
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Stare "nowe" rewelacje.
Pozdrawiam Wszystkich Czubków, Naiwniaków, Pastuchów, Syzyfów od czarnej roboty w stajni Augiasza, w której nie nadążacie jak w tym kawale... gdy Polak, zza zamkniętych drzwi krzyczy "poczekaj tylko dopłynę".
Bezimienni, z jedną twarzą, Mistrzowie pływania w gawnie. Chwała Wam! Chwała!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja chetnie pozdrowie pozytywnych wariatów:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie znam się na religii ale ta sprawa jest dla mnie szokująca od tak, po ludzku
znaleźć takie szczątki w takim miejscu to brzmi jak ponury żart
jedyną optymistyczna rzeczą w tej sprawie jest że informacja nie została zablokowana
A sprawa nie jest zamieciona pod dywan
Jeśli byłabym wierząca to musiałabym stwierdzić że to czyn samego diabła który zamieszkiwał na świętej ziemi
pod samym nosem boga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja prdl.
Żeby od razu diabła i drużynę zwycięska w to mieszać to trzeba mieć nieźle nasr*ne pod beretem.

Niestety, ale Watykan jest wyłącznie administracyjną siedziba Kościoła.
Funkcjonują tam ludzie tacy sami jak w Poznaniu i Wrocławiu.
Czemu wiec ciało znaleIone w Odrze jest po prostu dowodem w jakiejs zbrodni, które od lat niestety towarzysza ludziom, a inne ciało znalezione w Watykanie jest czymś niezwykłym przybierającym wartość teologiczno-filozoficzną.
Kościół panów księdzów to społeczność mężczyzn, którzy także gwałcą i mordują jak inni, nie są pod tym względem żadnym gatunkiem specjalnym. Polecam film Kler, który wiele w tym zakresie wyjaśnia osobom niezorientowanym.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od kiedy raven zapisał się do " zwycięskiej druzyny" nadaje jak zetjot. Jezeli za zwyciestwo w tej "druzynie" uwaza się 27:1, to wróżę im sukces za sukcesem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nooo... ale jedna z tych drużyn jest bardziej zwycięska niż ta druga.
Ta pierwsza zawsze wygrywa.
Druga właśnie przegrywa. Symbolem tej porażki jest dziś zwiędły koper, który nawet za 35gr nie schodzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Polecam film Kler, który wiele w tym zakresie wyjaśnia osobom niezorientowanym."

Konkretnie co wyjaśnia niezorientowanym? Bo nawet jeżeli cała historia byłaby prawdą popartą dowodami to czego by dowodziła i co wyjaśniała? I żeby była jasność. Jestem niewierzący. Z klerem jako organizacją i z księżmi jako jej członkami nie mam, nie chcę, i nie zamierzam mieć nic wspólnego.

"Nooo... ale jedna z tych drużyn jest bardziej zwycięska niż ta druga."

Która bo się pogubiłem? Ta, która prowadzi akcję marketingową wykorzystując takie Piiiiiiii (określenie nienadające się do druku) jak wasza wesoła gromadka czy ta wykorzystująca betony typu zetjot?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

>Konkretnie co wyjaśnia niezorientowanym?

Obejrzyj film, a poznasz odpowiedz na to pytanie.

>Która bo się pogubiłem?

No widzę, ze się pogubiłeś. Chyba dlatego, ze miesza ci się Kościół z klerem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cross : musisz wreszcie wybrać do której zwycieskiej drużyny dołączysz. Stanie w rozkroku sprawić może ze odepnie co się rzep. To taki dowcip był. ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oglądałem film. Jak dla mnie przereklamowany. Stracone dwie godziny życia.
Ad meritum: jak nie da się skonstruować odpowiedzi wpisującą się w linię programową to jak zwykle frazesy i ogólniki.

"Cross : musisz wreszcie wybrać do której zwycieskiej drużyny dołączysz."

Ani do jednej ani do drugiej. Ani do żadnej z tych małych, które także twierdzą że zwyciężyły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

jedyna druzyna do jakiiej nalezymy jest całosc istnienia
reszta to jakies iluzoryczne przypinanie sie do czegos co ma nam cos dac
a nie daje nic
jak tylko niewole
i walke

własnie to do mnie dotarło
kolejne niewolnictwo
kolejna gra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

>Ad meritum: jak nie da się skonstruować odpowiedzi wpisującą się w linię programową to jak zwykle frazesy i ogólniki.

Miałem nadzieje, ze w końcu będzie to serio twój pierwszy wpis ad meritum.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

O, isztar została gnostyczką i odkryła Plotyna :) Bardzo słuszny kierunek. Teraz tylko św. Augustyn i jesteśmy w domu.
Ilość pomysłów, na które wpaść mogą ludzie naprawdę jest ograniczona. Dlatego lepiej uczyć się na cudzych błędach niż na własnych.
I oczywiście miło mi, że moje sformułowanie o zwycięskiej drużynie robi karierę choć skumała je prawdopodobnie tylko lukrecja. Proszę się nie krępować. zaiksów nie pobieram
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

mam gdzies te flozofie i twoje wsadzanie mnie gdzies tam
nie ty okreslasz moje widzenie swiata
tylko ja sama
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ależ oczywiście. Masz rację. A że przy okazji przecierasz dawno już przetarte szlaki, to wcale nie jest moja wina. Tylko tych, co je przetarli. Ale oni już nie żyją więc nie rządzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

@ raven :"oczywiście miło mi, że moje sformułowanie o zwycięskiej drużynie robi karierę choć skumała je prawdopodobnie tylko lukrecja"
A może nikt nie skumal ? Podejrzewam że większość ostatnio Ciebie nie kuma. Tylko nie piszą o tym z obawy, że jako jedyni nie skumali .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Uff, to dobrze. Bo to są zwykle baity rzucane w mętną wodę. Kaszubska wieś bardzo ładnie rezonuje czasem. A Bory rezonują tak, że aż się biurko trzęsie. Tyle, ze w borach krasnoludy mieszkają. Mądre są i Aragorn nie musi im mówić, ze za dużo szumu robią (mr Underhill). A mnie jest niestety dużo łatwiej sprowokować. Choć wiem, że za pytania które ja sobie czasem zadaje, doktor R. zmarł był, po czym w stanie rozkładu upił się i pojechał samochodem na parking.
No i teraz tak. Jeśli rezonans z Borów uświadamia mi, że w Tokio czytają pewną fałszywkę, która dziwnym trafem wcielana jest w życie co do przecinka, to ja już wiem, że trzeba się nad krajem kwitnącej wiśni pochylić. Song Hongbing kiedyś nic nie rozumiał aż podszepnięto mu "idź śladem pieniędzy". Poszedł i napisał kilka tomów dzieła, które jest dla Kitajców lekturą obowiązkową. A wczoraj dowiedziałm się, że Japońcy uważają Kitajców za psy z bagien i patrzą na nich z pewną pogardą. Ileż to mądrości musi być zatem w Japońcach skoro Song to dla nich bagienny pies.
Sorry, ale wasz konflikt Tutsi z Hutu w ogóle mnie nie interesuje. Dziwię się, że ktokolwiek traci na to czas skoro wodzowie plemion chodzą razem na wódkę i po programach pełnych nawalanek słownych podwożą się nawzajem do apartamentów i hoteli sejmowych. No ale jeden lubi pomarańcze, drugi jak mu nogi śmierdzą.

A szczęscie polega na tym
(i wszyscy) całe szczęście....
by z prostych rzeczy...
uojojojoj

https://www.youtube.com/watch?v=TWQmzAJIM6s
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tak sobie myślę że jeżeli kropla drąży skałę to głos każdego z nas ma także znaczenie. Byle by nie być obojętnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bawią mnie te wasze dyskusje, bo analiza tekstów, narracji i scenariuszy jest moją specjalnością zawodową. I takie urban legends, o których dyskutujecie jak o najprawdziwszej rzeczywistości nie są niczym nadzwyczajnym.
Nie muszę oglądać "Kleru" bo sam jestem w stanie opracować identyczny lub podobny scenariusz, również nie mający żadnego związku z rzeczywistością. Oczywiście ludzie lubią fantazje, im mniej prawdopodobne tym lepsze i przypominam taką fantazję, którą umieściłem na Hydeparku, na dowód.

https://forum.trojmiasto.pl/Nie-ma-to-jak-komedia-t849186,1,30.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Raven
przymorski kransolud czasem tez nie jarzy
ale niech mu pachnie pomaranczami:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

znalzł sie Scherlock ludzkiej psyche
bez integralnosci swojej własnej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ano tak. Zapomniałem oddać sprawiedliwość i przyznać, ze czasem doskonale wiem, o czym piszesz. A czasem ani trochę. Ale to państwo na p., które nam proponują i ten spadochroniarz, co się szarogęsi na salonach - to ja dobrze to wszystko widzę i odnotowuję. Szalom i pozdrowienia z krainy umarłych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

to nizej było do tego starszego pandzia
nie do Cie
w gruncie rzeczy nie mam do Ciebie jakichs groznych afektow
jestem po prostu agresywna sucz
po wierzchu gruboskorna zdzira
ha ha :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To bez znaczenia. Już kiedyś odkryłem, że forum jest jak ranczo. Wszyscy się tam prali po pyskach, a w kolejnych sezonach nikt już o niczym nie pamiętał. I tak lepsze ranczo niż moda na sukces, gdzie każdy z każdym... taka była obiegowa opinia w każdym razie, bo dziwne by było żebym oglądał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

widze to inaczej
zakladamy maski i to rozne,czesto wcale nie celowo
i nie zawsze..bo czasem jestesmy soba
czemu zakladamy maski?
--rozne psychologiczne powody
-rozne potrzeby jawne i niejawne dla nas samych

kociołek interrekacji..taniec "ja" ..manifestacje ego-siow
potrzeby uznania ,zrozumeinia,zaistnienia,akceptacji,miłosci,flirtu,podziwu
sprzeciwu itd

wielki teatr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo bardzo baaardzo polecam książkę "Zbrodnie watykanu" Paula L. Williamsa. Obszerne studium tego, co ta instytucja robi od zawsze.
https://www.bekerfarb.pl - Farby na dach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zwitek roznych podan..przekazow
ciag dalszy sumeryjo-egipskich wierzen
tak naprawde czczenie węźa Jutrzenki
swiatla niosacego tzn z laciny i uproszczone-Lucypher..
wladza nad ludzmi i zniewolenie
odbieranie im dobr wszelakich
cesarstwo rzymskie -ciag nieprzerwany w postaci watykanskiej religii i wladzy

oddanie sie w niewole wielkiej poteznej slowianskiej Polski przez chrzest Mieszka..
chrystianizacja-mordy wyszukanymi sposobami..m.inn rozwalanie dzieciom glow o sciany
wymordowanie Indian...pastwienie sie nad kobietami..palenie na stosach ..dzieci takze
niszczenie ksiag i dowodow historii sprzed chrystianizacji
burdele w rekach papieskich
pedofilia i skladanie ofiar..pranie brudnych pieniedzy mafii narkotykowej i udzial..
otumanianie manipulacje pranie mozgow
zatrzymywanie postepu i dostepu do prawdziwej wiedzy
itd
itd itd
wszelkie polityczne machloje przekrety
iluminackiej gadziej nacji
performans jahwe talmudu ze szczypta innych przekazow

gejostwo to najmniejsze przewinienie

i lud ma to łykać
swieta są tuz tuz
zaden Jezus pod choinka sie nie urodzil
ani mu orzechy czy jablka nie spadaly do kolyski
to sa wszystko tradycje i symbole z innego powodu
no i biznes przy okazji

planeta falszu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Kącik zdrowo Infantylnych cz.2 (2420 odpowiedzi)

https://forum.trojmiasto.pl/Kacik-zdrowo-Infantylnych-t991133,1,30.html

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

do góry