Widok

szkoda gadac

ludzie, moj facet zaprosil mnie do teh "restauracji" bo chcial mi zaimponowac ale to byla nasza ostatnia wizyta w miejscu gdzie aby sie najesc to trzeba zamowic conajmniej 3 dania bo jednym to sie kura nawet nie naje!!! takie porcje to dla niemowlakow srwujcie a nie dla doroslych ludzi! na dodatek za kosmicznie wysokie ceny?? kto je ustala???nie ma pojecia ile co kosztuje! gdy weszlismy na 1 pietro to sala byla pusta, troche sie zdziwilam ale dopiero pozniej zrozumialam dlaczego tam nikt nie przychodzi.
nie pozdrawiam bo nie ma kogo a dziekowac tez nie ma za co bo wydalismy ponad 100 zl a mimo to po wyjsciu nadal bylismy glodni!
nie polecam nikomu
Moja ocena
Donna Marzia Cucina Toscana kategoria: Restauracje
obsługa: 3
 
menu: -
 
jakość potraw: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Przepraszamy, że nie trafiliśmy w Państwa preferencje gastronomiczne, jednakże jest grupa gości, którym odpowiada nasze menu, sposób serwowania potraw oraz ceny. Restauracja funkcjonuje od 3 lat i ma się dobrze. Jeszcze raz przepraszamy, że jesteśmy miejscem innym niż te, które odpowiadają stawianym przez Państwa wymaganiom. Joanna Soszyńska menager Zielonego Dworu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry