Widok

szkoła z klasą-polecam

Powiem szczerze, że z jednej strony radość, bo właśnie zdałam egzamin na prawo jazdy(teoria za 1 razem praktyka za drugim-zżarł mnie stres) a z drugiej strony żal się z nimi wszystkim rozstawać.Los tak sprawił ,że miałam sposobność być uczennicą czterech instruktorów z tej szkoły i prawdą jest ,że wykłady prowadzone przez p.Januszą są ciekawe,konkretne a jednocześnie prowadzone w przyjaznej spokojnej atmosferze.I do końca zycia zapamiętam Jego słowa, ze oprócz wiedzy kierowca musi przewidywać i myśleć.Myśleć!Instruktorzy suuuuuper.Pan Artur- uprzyjmy,cierpliwy Pani Marzenka -mądra, wyrozumiała - wiedza taka ,że naprawdę ma się czym dzielić.Pan Adam-profesjonalizm na najwyższym poziomie, urodzony instruktor.I najważniejsze, że ludzie ci tworzą super zespół.Wszyscy , z którymi się zetknęłam to po prostu ludzie z klasą-umieją się na prawdę znależć, zachować a przy tym jak w rodzinie potrafią wesprzeć, pomóc i robią to z serca.Nigdy nikt z nich nie stracił cierpliwości, zawsze serdeczni i pomocni a przy tym z poczuciem humoru,pogodni. Ta szkoła na prawdę ma klasę.Szczerze polecam, bo oni mają taką piękną postawę i zaangażowanie jakby im bardziej zależało niż kursantom.Polecam!!!!!
Moja ocena
obsługa: 6
 
poziom nauczania: 6
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo dziękuję za opinię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry