Widok

szlachta

Ludzie czy wy nie macie zbyt wygórowaych wymagań? Po to są sztućce przy barze by wstać samemu i je wziąć. Co do sosów to w ofercie jest ich mnóstwo i personel zapewne nie czyta wam w myślach na jaki sos macie chęc i czy w ogule macie. Co do śmierdzącego zapachu w lokalu, no wiecie to jest pizzeria i "śmierdzący" zapach będzie się w niej utrzymywał raczej zawsze. Jestem starszym klietnem pizzeri , jem tam prawie dzień w dzień i ptzyglądam się ludziom, których miny zdradzają, że są bardzo zadowoleni z jedzenia. Jedzenie dobre i w dużych porcjach za dość przystępną cenę. Jak tak trudno dogodzić waszym podniebieniom to może sami ruszycie głową i zaczniecie sobie coiś gotować? a to ze w lokalu świeci puchami to nie jest tak do końca jak mówicie, poprostu tak jest wszędzie w tym jakże trudnym okresie.
Moja ocena
U Skrzypka kategoria: Pizzerie
obsługa: 6
 
menu: -
 
jakość potraw: 6
 
klimat i wystrój: -
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chłopie nikt ci w te sciemy nie uwierzy wszyscy kumają że jesteś kimś od nich poczytaj ile jest negatywnych opinii a ty ni z gruchy ni z pietruchy "bardzo fajna pizzeria "haha rozwalasz mnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Owszem, na miejscu wszystko jest ok, miła obsługa, dobre jedzonko, wystrój nienajgorszy itd... Gorzej gdy zamawia się cokolwiek telefonicznie, czas dostawy jest kosmiczny, a jedzenie przyjeżdża zimne.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry