Widok

szuflady Amix i kosz magic corner - macie?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
szukam opinii na ich temat, może ktoś z Was ma w swojej kuchni te systemy i może podzielić się opinią na ich temat. Amix daje też dożywotnią gwarancję tak jak blum, jest jednak dużo tańszy więc zastanawiam się jak z jakością tych prowadnic. Magic corner to ciekawa propozycja dla szafki narożnej, ale czy się sprawdza?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam magic cornera z Rejsu. Dla mnie super. Chodzi gładko, a jest naprawdę porządnie obciążony. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeśli jakość to tylko PEKA jest OK, pozostałe to chiński szajs, a co do dożywotniej gwarancji chińskiego szajsu, niech ktoś to spróbuje reklamować np. po 2latach. powodzenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
4 komplety TB10 dwie sztuki prowadnic uszkodzone!!!raczej nie polecam nie dość że przysłali mi już uszkodzone siłowniki przytarte i z wyciekiem oleju to po roku nastepne dwie prowadnice
- plastikowe kółka się wyszczerbiły co nie pomaga w prawidłowej jeździe a w szufladzie same skarpetki nic ciężkiego.Bierzcie inne !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy wszystkie osoby, które tutaj polecają Bluma miały okazję porównać go z innymi producentami? Nie zaprzeczam ale warto chociaż podać w czym jest lepszy od innych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam w innych szufladach inne prowadnice ok 5lat i nic się nie dzieje. Ale stolarz nie chce robić na innych bo blum daje gwarancję i w razie czego to bierze i wymienia a reszta podobnie z tylko rok.

Jeśli jednak szukasz czegoś od innego producenta, skontaktuj się z nimi: https://uchwytymeblowe24.pl/prowadnice-meblowe Powinni dobrać odpowiednie prowadnice meblowe i doradzić na co zwrócić uwagę przy wyborze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

psycholog dziecięcy kogo polecacie (20 odpowiedzi)

Witam. Mój synek jest bardzo nieśmiały, trudno mu nawiązać kontakt z dziećmi i bardzo przeżywa...

do góry