Widok

szukam dobrego fryzjera/ki w Gdańsku Oliwie na stałe

Oliwa Temat dostępny też na forum:
szukam dobrego fryzjera/ki w Gdańsku Oliwie czy ktoś kogoś poleci. ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam zakład na Przymorzu "Magda". Pracują tam dwie Panie-Magda właścicielka i Gosia. Byłam na jednym strzyżeniu u właścicielki (też szukam stałej fryzjerki i przez jakiś czas strzygłam się w różnych miejscach na Przymorzu-trochę tu trochę tam...). Jestem w fazie zapuszczania włosów-także zależało mi na dokładnym podcięciu i jakiejś wizji docelowej fryzury. Pani Magda to naprawdę dobry fachowiec. Pani bez zadęcia i nadęcia, taka z którą chce się miło pogadać. Nie woła całą sobą, że jest guru fryzjerstwa i w ogóle jakich to nie posiada umiejętności. A i takie spotkałam...Mam nadzieję zagościć tam na dłużej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak w Oliwie to polecam p. Asie w salonie studio 3 chyba tak jakoś się nazywa tam przy skm-ce ulica Komorowskiego na rogu obok piekarni.
Pani Asia zna się na włosach i ile razy by mi nie nakładała farby to zawsze jest idealny kolor, Taki jaki miał być. A do tego ekstra modeluje włosy, a ja mam trudne włosy. Robiła mnie już kilka razy na śluby do koleżanek. Ciekawe kiedy mnie będzie robić na własny ślub.
Polecam bardzo tą osobę. w Salonie panuje miła atmosfera i jest całkiem spoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówisz że, tam dobrze i uczciwie farbują...hmm. Aby nie było, że rzucam bezpodstawnie oskarżeniami-farbowałam tam włosy kilkukrotnie. Jak jeszcze mi ich nie poniszczono i jak miałam równe do ramion. Kilka lat temu. Ale chodziłam do innej fryzjerki. Może w międzyczasie zmieniła się ekipa, może właściciel. A może pomyliłaś nazwy zakładów. Nie ważne co się mówi-dobrze czy źle- ważne by było głośno. Toż to reklama i ruch w interesie;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Salon Studio 3 ul.Krzywoustego 1 Profesjonalnie i miło.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Coś skutecznego na cellulit (48 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, doradźcie coś dobrego na cellulit. Piję dużo wody, dużo chodzę, spaceruję,...

Sklep Valetta.pl opinie (1520 odpowiedzi)

Hej, czy ktoś zamawiał coś ze sklepu internetowego Valetta.pl? Jak z jakością tych rzeczy?...

do góry