Widok

szukam koleżanki okolice Szemuda

Poznajmy się Kobieta Temat dostępny też na forum:
Witam,
szukam koleżanki z okolic Szemuda z którą mogłabym wychodzic na spacery, wypić kawkę, porozmawiać czy też wyskoczyć na zakupy :) a moze nawet wyskoczyć na aerobik .

Mam dwójkę dzieci (2,5 roczku i 4mc)

Od czasów liceum straciłam wszystkie znajomości gdyż zmieniłam miejsce zamieszkania i całymi dniami jeździłam z mężem lub siedziałam w domu. Powoli dobija mnie fakt, ze nie mam z kim pogadać czy chociażby wypić kawkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Również szukam znajomych z okolic :) mam 4 letnie dziecko. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miło że na forum pokazały się osoby z Szemuda:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooo :) w końcu ktos sie odezwał :). Skąd jesteście dziewczyny ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja jestem z Bojana mam syna 7 lat i córka 4 latka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mieszkam 3km od Szemuda :) jestem tu nowa i nie znam ani jednej osoby a w Szemudzie to tylko plac zabaw wydaje sie ciekawy. A co jeśli jest brzydka pogoda? Aaa do zwariowania :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
Ja niedługo będę mieszkała w szemudzie, mam dwójkę dzieci (3 lata i 4 miesiące). Czy wasze dzieci chodzą do przedszkola w szemudzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam @OLA80 ;-) właśnie oddelegowałam dziecko do przedszkola... ale nie do Szemuda, posłałam nieco dalej, do Niepublicznego. W Szemudzie jak składałam papiery już nie było miejsc, no a sale małe, przepełnione dzieciakami, także już na wstępie P. Dyrektor wspomniała aby lepiej poszukać gdzie indziej... warunki są jakie są. Nam udało się znaleźć dobre przedszkole to plus, minus to większe opłaty niż w publicznym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam sale przedszkola w szemudzie i przeraziłam się ich wielkością, do tego jeszcze telewizor włączony przez cały dzień. Słyszałaś może jakieś opinie o Wesołej Krainie w Kielnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widać, że jest zapotrzebowanie na coś nowego. Wraz z koleżanką poważnie zastanawiamy się nad otwarciem punktu przedszkolnego w okolicach Szemuda. Chcemy działać w oparciu o podstawę programową, ze wsparciem specjalistów np.fizjoterapeuty, logopedy, nauczyciela języka angielskiego i kaszubskiego.Czy myślicie, że byłoby zainteresowanie takim miejscem?Prosimy o opinie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym była a jak będzie tam żłobek to nawet bardzo :) Tam gdzie zamieszkam buduje się sporo domów więc możliwe że pojawią się w nich dzieci. Poza tym wiem że sporo osób dowozi dzieci do okolicznych przedszkoli bo dostanie się do gminnego graniczy z cudem :) Mam nadzieję że coś powstanie do przyszłego września na trasie szemud - gdańsk, gdynia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Trochę zniknęłam z forum ;-)
Co do WK w Kielnie, mój mały tam właśnie chodzi. stała opłata 400 zł. plus zajęcia dodatkowe - karate 30 zł/miesiąc
szachy- 30 zł/ miesiąc. Reszta zajęć w cenie. Generalnie jest ok, tak na 80% jestem zadowolona. A teraz zmiana tematu- czy ktoś zna w okolicy Szemuda jakąś fryzjerkę??? Najlepiej młodą, która rozumie panujące trendy ;-)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem że bardzo fajna fryzjerka jest w centrum szemuda, niestety zapomniałam imienia :) jak sobie przypomnę to dam znać :) W jakim wieku jest twój syn?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To byłabym wdzieczna za pomoc w znalezieniu fryzjerki no i może kosmetyczki, jakbyś jakąś mogła polecić to było by extra ;-) Mój synek prawie 5 lat, może niedługo bedzie mieć towarzystwo więc czekam na prawdziwe przedszkole w Szemudzie! A Ty, Ola80 mieszkasz w okolicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od wiosny będę mieszkała w szemudzie niedaleko urzędu gminy, znam trochę okolicę bo rodzina mieszka już tam dość długo. Też mam nadzieję że powstanie prawdziwe przedszkole i żłobek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to super ;-) Ja jestem zupełnie zielona jeśli chodzi o okolice, ale to wszystko z czasem przyjdzie mam nadzieje. Także pozdrawiam i może do zobaczenia gdzieś na ulicy ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odnośnie fryzjerek to podobno fajna jest gdzieś w okolicy pizzerii w centrum szemuda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
faktycznie jest względna. bez rewelacji ale tragedii też nie ma. chodzi mi o ilość lakieru ;-) ale wszystko jest jeszcze do wypróbowania, także trzeba być dobrej myśli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajne okolice....całe dzieciństwo spędziłam tam na wakacjach..ściślej na Grabowcu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, odświeżam wątek;)
budujemy się właśnie w Szemudzie, jak wszystko pójdzie z godnie z planem za 1.5 roku przeprowadzka. W tedy mój syn pójdzie do pierwszej klasy a córka powinna do przedszkola. Chciałabym, żeby się dostała do tego przy szkole bo byłoby łatwiej dwójkę razem zawozić. moje pytanie. Czy w Szemudzie bądź najbliższych okolicach są jakieś zajęcia dodatkowe tj. basen, judo itp.?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@rauma7
hej ;-)
tak są dodatkowe zajęcia przede wszystkim karate (chyba gokken bojano),Treningi muaythai/boks tajski oraz piłka nozna uks bojano - który szczególnie polecam bo znam temat. oprócz tego zajęcia aerobik dla Pań - to wszystko na hali w szemudzie zumba w Łebnie. więcej nie pamiętam ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Szemud

Szambo betonowe (11 odpowiedzi)

Witajcie. Gdzie możemy zamówić szambo betonowe 10m3 Jaką firmę polecacie z okolic Szemuda.

Studia wójta (6 odpowiedzi)

Szanowni mieszkańcy Szemuda, Czy wiecie że z naszych podatków pokrywacie koszty studiów wójta...

Łebno Radny (7 odpowiedzi)

Jaki radnym według was jest Ireneusz Czarnowski? Z tego co widzę to na wszystko głosuje jak chce...

do góry