Widok

szukam koleżanki

hej. szukam koleżanki gdyż mieszkam tu od niedawna , mam niewiele znajomych a chciałabym czasami wyjść z kimś na piw/ zakupy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam Gdańsk się zgłasza :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam kolezanki na pogaduchy piwko najlepiej z gdanska okolix mam 29 lat mieszkam tu od niedawna mustangk@autograf.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, jeżeli nadal poszukujesz znajomych/koleżanek odezwij sie gg 6992049
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też jestem ciekaw co kupili jak wrócą z zakupów ;)
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę, że wątek zrobił sie rozowjowy ;)

Jak już wrócicie z tych zakupów, to napiszcie, co kupiliście :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mrrob nie uwierzysz kto do mnie napisał :D niesamowite !
ucieszysz się z tych majciochów ^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lumpeks fajna sprawa ;) Nie wiem co sie tak uczepiłeś tego czy mamy kase czy nie ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A macie kasę na zakupy bo chyba nie pójdziecie z 50zł w kieszeni ;) a może lumpeks :D
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ahoj jeśli idziesz zgłoś się do mnie albo mrrob ^_^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak coś wyjdzie z tego to będę pod wrażeniem ;)
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No cóż ;D Może jednak wyjdzie, nigdy nic nie wiadomo ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzę że niby wszyscy chęci są na wyjście pójścia razem a potem i tak nic z tego nie wyjdzie dużo gadania a mało działania ;)
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
No jak tak to ok :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To się zgramy tak, że nie bedzie żadnych komplikacji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sądzę iż małe komplikacje mogą zaistnieć (:
ale bądźmy dobrej myśli :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że dojdziemy do porozumienia i nie będzie problemów ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może dojść do bójki w Galerii Bałtyckiej ;)
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja chętnie sie dołączę do zakupów :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zanim się wybierzecie zróbcie listę zakupów, bo może wystąpić konflikt interesów w tak licznej grupie ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ktoś wspomniał o wacie cukrowej ;)
www.it-service.aq.pl Serwis Komputerowy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry