Widok

szukam mieszkania na kilka miesięcy

Śródmieście Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry,
szukam mieszkania dla 2 osób (może być kawalerka). Mieszkanie potrzebujemy najpoźniej na początku lutego (ale może być nawet od teraz). Do kiedy? Kwestia do dogadania - generalnie z żoną planujemy rozpocząć budowę domu (wiosna/lato) i wtedy byśmy się wyprowadzili. Jesteśmy spokojnymi, młodymi ludźmi (30 lat), niepalący, bez zwierząt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję firmę Inspiria Apartments mają mieszkania do wynajęcia też do czerwca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uwaga na tych oszustów!

Wynajęli mi mieszkanie, wzięli kaucję 1000 zł. Umowę mieliśmy podpisać z początkiem stycznia jednak z powodów zdrowotnych musieliśmy z dziewczyną przesunąć przeprowadzkę o miesiąc. Firma zgodziła się na takie rozwiązanie, jeśli w tym czasie kogoś by znaleźli to mieli oddać zaliczkę. Jeszcze w zeszłym tygodniu potwierdzono mi, że mogę wprowadzać się w poniedziałek 29 stycznia. W poniedziałek oczywiście okazuje się, że wynajęli komuś innemu i dodatkowo nie chcą oddać zaliczki. Uwaga na nich bo to złodzieje!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupiłem mieszkanie http://dobre-rady.net/polecane-mieszkania-na-sprzedaz-w-poznaniu/ bardzo dobra oferta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Marcinie, interesuje Was Orunia Górna? Ładna kawalerka, dobre zaplecze typu sklepy, apteki, bistra, zadbane osiedle. Zostaw email.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam serdecznie
Mam do zaoferowania kredytowanie na rozwój działalności lub na bieżące wydatki.
Kredyty do 300 tyś. na najlepszych warunkach.Oprocentowanie 4% w skali roku, kredyty rozłożone nawet na 144 miesiące.
Wyjątkowa oferta tylko do końca marca. Kredyty na uproszczonych zasadach,jedyne czego potrzebujemy to zestawienie KPIR
dlatego też kredytujemy firmy, które na rozliczeniu KPiR mają zbyt niski dochód czy nawet stratę !
Warunkiem uzyskania kredytu jest jedynie DOBRY BIK- czyli terminowe spłacanie obecnych zobowiązań lub pozytywna historia kredytowa
Oferta ważna również dla osób prywatnych na zakup domu,auta,remont mieszkania oraz wymarzone cele.
Kredyty również udzielane są na większą kwotę.
Tylko do końca marca oferujemy kredyty na uproszczonych zasadach,jedynie czego potrzebujemy to zestawienie KPIR
Kontakt email kredytynarozwoj@gmail.com można pisać o każdej porze.
Proszę o wiadomość zwrotną dziękuje i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakie macie zdanie na temat obecnych cen nieruchomości w Polsce?

hurtownia motoryzacyjna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Dom i mieszkanie

Potrzebuje porady w sprawie wyboru pompy ciepła (47 odpowiedzi)

Cześć wszystkim, postanowiłem, że zasięgnę porady na forum. Rozważam przejście na pompę ciepła u...

budowa domu - koszt (52 odpowiedzi)

Witam, Zamierzam wraz z mężem budować dom w okolicy ok. 50 km od Gdańska. Dom ok. 130 m2 pow....

Mieszkanie (5 odpowiedzi)

Cześć :) Szukam mieszkania, oczywiście w stanie deweloperskim. Ktoś poleci jakąś dobrą...

do góry