Widok
szukam sukni :)
Może któraś z Was ma do sprzedania suknię, która spełni moje wymagania ;). Bo próbuje coś znaleźć w miarę rozsądnej cenie, ale jakoś nie mogę znaleźć.
- wzrost 160 cm +obcas
- rozmiar 36
- na ramiączkach / ew. rękawek
- kolor ecru
- bez falban
- fajnie jakby była z elementami koronki, ale nie musi być.
- wzrost 160 cm +obcas
- rozmiar 36
- na ramiączkach / ew. rękawek
- kolor ecru
- bez falban
- fajnie jakby była z elementami koronki, ale nie musi być.
to może moja? :)
co prawda nie ma ramiączek, ale to akurat nie problem, każda krawcowa może doszyć albo tradycyjne, albo na szyję
tak ogólnie ja też szukałam początkowo sukni z ramiączkami, ale jak dobrze dobierzesz rozmiar i nauczysz kogoś Cię wiązać, to większość sukien powinna się dobrze trzymać. moja jest pod tym względem fajna, że oprócz wiązania ma też krótki zamek i trzyma się dzięki temu dobrze na biodrach.
tu jest ogłoszenie:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/delikatna-suknia-slubna-princessa-ogl7293092.html
co prawda nie ma ramiączek, ale to akurat nie problem, każda krawcowa może doszyć albo tradycyjne, albo na szyję
tak ogólnie ja też szukałam początkowo sukni z ramiączkami, ale jak dobrze dobierzesz rozmiar i nauczysz kogoś Cię wiązać, to większość sukien powinna się dobrze trzymać. moja jest pod tym względem fajna, że oprócz wiązania ma też krótki zamek i trzyma się dzięki temu dobrze na biodrach.
tu jest ogłoszenie:
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/delikatna-suknia-slubna-princessa-ogl7293092.html
Moja sukienka co prawda nie ma ramiączek ani rękawków, ale myślę, że dla krawcowej nie stanowiłoby to problemu.
Jeśli sukienka się spodoba, prosze o kontakt: daga_n @ wp.pl
Cena do negocjacji.
http://forum.trojmiasto.pl/Sprzedam-suknie-MON-CHERI-110206-rozm-3436-t286938,1,11.html
Jeśli sukienka się spodoba, prosze o kontakt: daga_n @ wp.pl
Cena do negocjacji.
http://forum.trojmiasto.pl/Sprzedam-suknie-MON-CHERI-110206-rozm-3436-t286938,1,11.html
http://ogloszenia.trojmiasto.pl/suknie-slubne/zwiewna-suknia-slubna-white-one-tarsila-od-madonna-styl-grecki-ogl5791761.html
- wzrost 170
- rozmiar 36
- na ramiączkach
- kolor śmietankowa biel
- bez falban
- koronki brak, ale są ozdobne koraliki pod biustem i na ramionach :)
- wzrost 170
- rozmiar 36
- na ramiączkach
- kolor śmietankowa biel
- bez falban
- koronki brak, ale są ozdobne koraliki pod biustem i na ramionach :)
Cześć !
Jestem twojego wzrostu i wazylam 48 kg ( teraz po roku jestem w ciąży:) w pracy żartowali ze pójdę do ślubu w sukience komunijnej :)
Ja jednak wybrałam sobie taką i byłam bardzo zadowolona
http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Margarett,Togano,Trionfale,item,3067.html
Kupowałam suknię w salonie Livia w Gdańsku
( wpisz w Google margarett suknie ślubne) w Livii mają m.in. ich kolekcje
pani Asia wyczarowala na mnie tą suknię, bo zamowiona przyszła he he za duża. Suknie leciutka, prawie jej nie czułam, była tak dopasowana ze jej "ciężar" opierał sie na biodrach, przez co góra jak i dół była swobodne.
Czasem w szalonym tańcu opadalo mi ramiączko ale przecież to ńie problem. Wszystkim sie podobala jak i mi oczywiście.
Dodam ze sesję mieliśmy na koniach i oprócz przybrudzenia nic nie ucierpiała a działo sie .
Jestem twojego wzrostu i wazylam 48 kg ( teraz po roku jestem w ciąży:) w pracy żartowali ze pójdę do ślubu w sukience komunijnej :)
Ja jednak wybrałam sobie taką i byłam bardzo zadowolona
http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,Margarett,Togano,Trionfale,item,3067.html
Kupowałam suknię w salonie Livia w Gdańsku
( wpisz w Google margarett suknie ślubne) w Livii mają m.in. ich kolekcje
pani Asia wyczarowala na mnie tą suknię, bo zamowiona przyszła he he za duża. Suknie leciutka, prawie jej nie czułam, była tak dopasowana ze jej "ciężar" opierał sie na biodrach, przez co góra jak i dół była swobodne.
Czasem w szalonym tańcu opadalo mi ramiączko ale przecież to ńie problem. Wszystkim sie podobala jak i mi oczywiście.
Dodam ze sesję mieliśmy na koniach i oprócz przybrudzenia nic nie ucierpiała a działo sie .
Witam,
jeśli dalej szuka Pani sukienki to proponuję moją:
http://allegro.pl/suknia-slubna-piekna-welon-gratis-i3915974433.html
Pozdrawiam
jeśli dalej szuka Pani sukienki to proponuję moją:
http://allegro.pl/suknia-slubna-piekna-welon-gratis-i3915974433.html
Pozdrawiam