Widok

szukam !

Towarzyskie Temat dostępny też na forum:
pomocy ! kto zna faceta który pracuje w ch morena w turbo zabawkach???? okolo 175cm wzrostu, ciemny blond, okulary !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Proszę mnie nie prowokować :)))

Rozpływaj się w tych zachwytach Sisselka ,
jak najwięcej ,jak najczęściej :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Każdy problem można rozwiązać, męczącą znajomość zakończyć, pewne osoby omijać szerokim łukiem... a energię poświęcać temu, co dla nas najistotniejsze.

Co do mojego rozanielenia... chciałabym zauważyć, że tu zawsze pojawiam się w dobrym humorze.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> tu zawsze pojawiam się w dobrym humorze.

dzięki ;) bo się udziela ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę :) choć straszna myśl mnie naszła :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jaka to straszna myśl Cię naszła ?
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sisselka ,to jeszcze nie karnawał ,a Hallowen już było :(

Nie strasz proszę w mikołajki ................bu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Straszne myśli wyrzucam z pamięci. Taki cud niepamięci :)

http://www.youtube.com/watch?v=KxqcEVbVDGs

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
co więcej - wydaje mi się, że ten chłopak jest już zajęty : ) pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ustawa o Ochronie Danych Osobowych się kłania ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To nie możesz przyjechać by go zachęcić do siebie a chcesz jego kontakt jak później będziesz się z nim widywać liczysz, że on przyjedzie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry